Infolinia o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Korekta rozkładów jazdy na trasie linii 650 i 652


Od poniedziałku 20 lutego br. drobne przesunięcia godzin odjazdów na wybranych kursach. Sprawdź szczegóły(...)

Najważniejsze zmiany na trasie linii 650 zostały wskazane poniżej.

  

W dni powszednie ostatni kurs z Gdyni tj. odjazd o godzinie 20.45 zostanie skrócony, pojedzie tylko do Jastrzębiej Góry. Kurs z Karwi o godzinie 21:00 pojedzie do Pucka z pominięciem Ostrowa i wyjedzie później niż dotychczas - o godzinie 21:09 (od Jastrzębiej Góry w starym czasie). M. innymi dla pracowników, kończących pracę o godzinie 22 w Jastrzębiej Górze - uruchomiony zostatnie dodatkowy kurs z Karwi do Pucka o godzinie 21:59 (również bez zajazdu do Ostrowa) - odjazd z Jastrzębiej Góry 22:10, z Władysławowa 22:25.

 

W soboty zmienią się godziny odjazdów wszystkich kursów realizowanych z Gdyni w kierunku Karwi w godzinach popołudniowych, a pierwszy kurs z Karwi (dotychczas o 4:55) w kierunku Gdyni zostanie skrócony - pojedzie od Władysławowa o 5:30.

 

Szczegółowy rozkład jazdy linii 650 obowiązujący od 20 lutego 2017 r. (kliknij tutaj).

 

Zmiana w rozkładzie jazdy autobusów linii numer 652 dotyczy odjazdów tylko w soboty i związana jest z utrzymaniem przesiadek z autobusów linii 650 na dworcu w Pucku w godzinach wieczornych.

  

18:00 relacji Puck - Jastrzębia Góra - zmiana godziny odjazdu na 18:15,
18:30 relacji Jastrzębia Góra - Puck - zmiana godziny odjazdu na 18:45,
20:00 relacji Puck - Jastrzębia Góra - zmiana godziny odjazdu na 20:15.

 

Szczegółowy rozkład jazdy linii 652 obowiązujący od 20 lutego 2017 r. (kliknij tutaj).

 

 

Tymczasowe zawieszenie przystanku "Kartuzy, Kolejowa"


Od 22 lutego do odwołania na czas zamknięcia ul. Kolejowej w Kartuzach na odcinku od ul. Dworcowej do skrzyżowania z ul. 3 Maja (tymczasowa zmiana organizacji ruchu).

Przystanek "Kartuzy, Kolejowa" nie będzie obowiązywał dla autobusów linii 640 i 670, które wjeżdżają do Kartuz od strony Przodkowa (na co dzień pełni rolę przystanku dla wysiadających).

 

 

Promocja cenowa Happy Hours na trasie linii 650 i 660


Przejazd na całej trasie z Karwi do Gdyni, jak i z Białogóry do Pucka może kosztować zaledwie 3,00 złote! Wybierz swoje "szczęśliwe godziny". Sprawdź szczegóły(...)

 

 

 

 

Nie trać nerwów w małym busie, jedź tanio i wygodnie w naszym autobusie!


 

 

 

Zmiana cen biletów miesięcznych i okresowych od 23 stycznia 2017 r.


Sprawdź nowy cennik biletów, kliknij po szczegóły. Bilety miesięczne na miesiąc luty już wg nowej taryfy opłat. Ceny biletów na jeden przejazd pozostają niezmienione. Szczegóły(...)

Na wstępie pragniemy zauważyć, że ostatnia podwyżka cen biletów w naszej sieci komunikacyjnej miała miejsce w roku 2011, a w lutym roku 2016 obniżyliśmy wszystkie ceny biletów miesięcznych i okresowych w związku ze spadającymi cenami paliwa. Ze względu na znaczny w ostatnim czasie wzrost cen obowiązkowych składek ubezpieczenia OC wszystkich pojazdów (aż o 40%) oraz stale rosnącą ceną paliwa ceny biletów miesięcznych i okresowych nieznacznie wzrosną. Nowe ceny tych biletów będą zbliżone do obowiązujących od roku 2011.

 

Ceny biletów jednorazowych (na jeden przejazd) nie zmieniają się.

Bez zmian pozostają również ceny biletów miesięcznych gminnych.

 

Pełna taryfa opłat za przejazd obowiązująca od 23.01.2017 r. (plik pdf)

 

 

Od Nowego Roku więcej autobusów w gminie Krokowa


Od 2 stycznia nasza spółka przejmie dowozy dzieci do szkół w gminie Krokowa. Na ulicach pojawi się więcej połączeń, które będą dostępne dla wszystkich podróżnych. Sprawdź szczegóły(...)

Szczegółowy wykaz połączeń i rozkłady jazdy na tych trasach, zostały przedstawione w specjalnej zakładce:

http://www.pksgdynia.pl/PL/gminakrokowa.html

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy autobusów.

 

Wszyscy mieszkańcy gminy (i przyjezdni) również będą mieli możliwość korzystania ze wszystkich połączeń, które będą realizowane w ramach umowy na dowóz dzieci do szkół. Tym samym mieszkańcy zyskują większą możliwość przemieszczania się i dojazdu do miejscowości, w których zlokalizowane są placówki oświatowe tj. Krokowa (siedziba gminy), Sławoszyno, Lubocino, Żarnowiec i Wierzchucino. Poprawi się także dojazd do Dębek. Na wybranych kursach możliwe będą również przesiadki na autobusy jadące dalej w kierunku Pucka lub Wejherowa (jak i w przeciwnej relacji przejazdu, na powrotach). Na wszystkich trasach obowiązywać będzie cennik opłat za przejazd zgodny z przyjętą taryfą biletową.

 

Na kursach szkolnych dodatkową opiekę nad dziećmi sprawować będą opiekunowie (Panie opiekunki) w kamizelkach odblaskowych, które zadbają o bezpieczne wsiadanie, jak i wysiadanie najmłodszych do/z autobusów oraz porządek w czasie przejazdu dzieci.

 

Na wszystkich przystankach pojawią się tabliczki z rozkładem jazdy, który zawsze będzie można sprawdzić (tak jak teraz) na naszej stronie internetowej pod zakładką, której adres wskazany został powyżej (zachęcamy do zapisania w oknie przeglądarki).

 

Wszystkie uruchamiane połączenia będa numerowane (linie z zakresu numeracji 621-627), a autobusy wyposażone w stosowne tablice (z numerem linii i kierunkiem jazdy autobusu). Połączenia te będą wykonywane wyłącznie od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:00 - 19:30): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:30 - 18:00): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:00 oraz 19:30 - 23:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (grudzień - marzec oraz w okresie letnich wakacji szkolnych w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA (oprócz 25.12. i 1.01.):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 56.

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacicie już kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij