Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy autobusów na trasie linii 650


Od 2 listopada br. (czwartek) w związku ze zmieniającymi się potrzebami przewozowymi zajdą znaczące zmiany w rozkładzie jazdy autobusów na trasie z Gdyni do Karwi przez Puck. Szczegóły(...)

  

 Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 650 obowiązujący od 2 listopada br. (czwartek) dostępny poniżej:

 

Dostosowanie godzin odjazdów do zakończenia zajęć lekcyjnych w szkołach ponadgimnazjalnych w Pucku. Nowe kursy w godzinach popołudniowych, zmienione godziny odjazdów dotychczasowych kursów we wszystkie dni tygodnia.

 

 

 

 

Zmiany w rozkładach jazdy na trasach linii numer 660 i 662


Od 2 listopada br. (czwartek) na wniosek mieszkańców, podróżnych i rad sołeckich zmienią się rozkłady jazdy autobusów na trasach z Białogóry do Pucka przez Krokową. Szczegóły(...)

 Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 660 i 662 obowiązujący od 2 listopada br. dostępny poniżej:

Opis zmian w rozkładach jazdy autobusów linii 660 i 662:

 

Istotna informacja dla uczniów z Białogóry (dojazd do Pucka na godzinę 8) - zmiana godziny odjazdu autobusu: uwaga - wcześniejsza godzina - zamiast 6:32 będzie 6:23. Słuchowo - zmiana z godz. 6:37 na 6:29 (przystanek we wsi). Kurs tego autobusu skierowany zostanie przez Prusewo i Brzyno (więcej informacji poniżej). Dalej od Wierzchucina - trasa i godziny odjazdów pozostają bez zmian.

 

Zmienią się poranne godziny wyjazdów z Prusewa i Brzyna w kierunku Pucka:

-zamiast odjazdu z Prusewa o 7:02 będzie 6:32,

-zamiast odjazdu z Brzyna o 7:06 będzie 6:36,

…co pozwoli na dojazd do Pucka uczniom na pierwszą lekcję przed godziną 8.

 

Pojawią się dodatkowe kursy do Prusewa i Brzyna:

-z Pucka o g. 14:05 i 15:35 tj. Kłanino o g. 14:25 i 15:55, Krokowa 14:40 i 16:10.

 

Nie będzie autobusu linii 660 o godz. 7:45 z Wierzchucina do Pucka.

Kurs ten będzie realizowany w skróconej relacji - od Żarnowca o 7:58 (do Pucka).

 

Nie będzie autobusu linii 662 o godz. 8:30 z Krokowej do Pucka.

Tj. kursu realizowanego przez Starzyński Dwór (tam dotychczas o godz. 8:47).

 

W godzinach popołudniowych dojazd do Dębek od strony Pucka i Krokowej zapewnią wyłącznie autobusy linii 626 (autobus jadący z Pucka o godzinie 14:55 pojedzie z zajazdem tylko do Odargowa).

 

Ostatni kurs z Pucka o godz. 18:35 realizowany od poniedziałku do piątku oraz w soboty skończy bieg w Wierzchucinie (nie dojedzie do Białogóry). Kurs ten będzie wydłużony do Białogóry tylko w okresie letnich wakacji.

 

Uruchomiony zostanie nowy kurs w relacji Puck - Krokowa o godz. 11:35 (bez zajazdu do Starzyńskiego Dworu, po trasie linii numer 660).

 

 

Choczewo: zmiana lokalizacji przystanku węzłowego (pętli)


Od poniedziałku 23 października br. na czas przebudowy dotychczasowej pętli autobusowej w Choczewie przystanek węzłowy będzie przeniesiony na parking pod Urzędem Gminy. Więcej(...)

Zmieni się wygląd pętli w Choczewie! Już w najbliższy poniedziałek 23 października ruszy jej przebudowa. Nowy obiekt będzie wyposażony m. innymi w toaletę, pomieszczenie gospodarcze, oświetlenie, monitoring całego przystanku oraz instalację teletechniczną umożliwiającą wyświetlanie na ekranach informacji dla podróżnych, mieszkańców i turystów. 
 
Na czas tej przebudowy - od poniedziałku przystanek węzłowy, czyli (pętla) w Choczewie zostanie przeniesiona na teren parkingu pod Urzędem Gminy w Choczewie. Rozkład jazdy autobusów nie ulega zmianom. Autobusy na wysokości starej pętli w tym czasie nie zatrzymają się ponownie (pojawią się na ten temat stosowne informacje na starym, dotychczasowym przystanku).
  
Inwestycję realizuje Gmina Choczewo wspólnie wraz z PGE Polska Grupa Energetyczna.
 
Z zaciekawieniem i niecierpliwością czekamy na efekty tej inwestycji.
Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

 

 

Wejherowo: zamknięcie ul. Ofiar Piaśnicy od wtorku 17 października


Objazd dla autobusów na trasie linii 658, 663 i 664 przez Kąpino. Wprowadza się tymczasowy, remontowy rozkład jazdy tych autobusów na okres od 17 października br. na czas zamknięcia drogi. Więcej(...)

Od 17 października br. zostanie całkowicie zamknięta przebudowywana obecnie ulica Ofiar Piaśnicy w Wejherowie, czyli główna droga wiodąca z Wejherowa w kierunku miejscowości Krokowa. W związku z tym na czas zamknięcia drogi autobusy linii numer 658, 663 oraz 664 będą wykonywać przejazd zmienioną trasą przez Kąpino. Na trasie przejazdu nie będą obowiązywać żadne dodatkowe przystanki.

 

Zawieszona zostanie obsługa przystanków:
-"Kąpino, Skrzyżowanie" w kierunku Wejherowa
-"Wejherowo, Ofiar Piaśnicy" w obu kierunkach jazdy tj. do Wejherowa oraz Pucka (i Krokowej).

 

W związku z wydłużeniem trasy przejazdu zmienią się godziny odjazdów na wybranych kursach. W tych dniach obowiązywać będzie specjalny, remontowy rozkład jazdy autobusów, który wskazany został poniżej. Prosimy o zwórcenie uwagi na godziny odjazdów (wybrane autobusy odjadą wcześniej, aby zagwarantować punktualny przyjazd do szkół i miejsc pracy). Na przystankach pojawią się zmienione rozkłady jazdy w kolorze żółtym (na czas objazdu).

 

Zmienione rozkłady jazdy autobusów (obowiązują w dniach od 17 paźdzernika br. do odwołania):

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Planowany termin otwarcia drogi przez drogowców: 1 grudnia br. (piątek).

 

 

Wejherowo: trwa budowa węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Zmieniona jest organizacja ruchu na ulicach dojazdowych do dworca w Wejherowie (budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej). Zmiana tras linii 691, 692, 694, 699 na terenie Wejherowa. Szczegóły(...)

Na tym etapie przebudowy zamknięta jest ul. Dworcowa, a dojazd i wyjazd z dworca jest możliwy tylko od strony ul. Kwiatowej przy markecie Netto. 

 

Autobusy jadące od strony Gniewina i Choczewa wykonują przejazd z pominięciem przystanków: "Wejherowo, Sucharskiego", "Wejherowo, Transportowa (Urząd Skarbowy)" oraz "Wejherowo, Filharmonia Kaszubska". Tą samą trasą, tj. z pominięciem tych samych przystanków kursują autobusy w kierunku przeciwnym tj. do Gniewina i Choczewa.

 

Objazd - drogą krajową numer 6 - odbywa się bez zatrzymania na przystankach nieujętych w rozkładzie jazdy.

 

Zmienioną trasą przejazdu na terenie miasta kursują również autobusy na pozostałych liniach: 670, 672, 673, 675, 677, 678 które dojeżdżają do dworca od strony Starostwa Powiatowego. Nie skutkuje to jednak pominięciem obowiązujących przystanków na trasie przejazdu pomiędzy dworcem, a Starostwem Powiatowym (przejazd ulicami: Sobieskiego - Inwalidów Wojennych - Zachodnią - Spacerową - Kwiatową). Zastępczo i tylko dla wysiadających udostępniony na tych liniach jadących w kierunku dworca w Wejheroiwe zostaje przystanek "Wejherowo, Filharmonia". Na tym przystanku istnieje możliwość przesiadki na autobusy jadące dalej w kierunku przystanku "Wejherowo, Tartaczna" (na pierwszą i drugą godzinę lekcyjną).

 

Wydłużona trasa przejazdu autobusów wyjeżdżających z Wejherowa może powodować kilkuminutowe opóźnienia rzutujące na punktualność na całej trasie przejazdu.

 

Tym samym ważna informacja dla przesiadających się w Szemudzie na autobus w kierunku Kamienia i Kielna: autobus odjeżdżający z Szemuda o godzinie 15:55 relacji Szemud - Kielno (linia 672) będzie oczekiwał na autobus linii 670 wyjeżdżający z Wejherowa o godzinie 15:20 tj. relacji skróconej Wejherowo - Szemud, nie będzie natomiast oczekiwał na kurs wyjeżdżający z Wejherowa o 15:30 do Przodkowa.

  

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

W kolejnym etapie budowy tunelu w ciągu ul. Kwiatowej wyłączane będą następne ulice, samej przebudowie ulegnie również dworzec autbousowy PKS i okolice dworca kolejowego w Wejherowie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Kębłowo (gm. Luzino): zamknięcie ul. Chłopskiej


Od 12 czerwca br. utrudnienia na trasach autobusów linii numer 676 i 681, które pojadą objazdem. Szczegóły(...)

Zamknięcie ul. Chłopskiej w Kębłowie - objazd na trasie autobusów 676 i 681 od 12 czerwca 2017 r.

 

W związku z całkowitym zamknięciem ulicy Chłopskiej w Kębłowie na odcinku od ul. Przyleśnej do skrzyżowania z Drogą Krajową numer 6 - w terminie od 12 czerwca br. tj. poniedziałek - autobusy linii numer 676 i 681 pojadą objazdem.

 

Nie będą w tym czasie obsługiwane przystanki:

Kębłowo” oraz „Kębłowo, Chłopska” - a w zamian za przystanek „Kębłowo” obowiązywać będzie przystanek „Kębłowo, Kościół” - we wszystkich kierunkach.

 

Autobusy na trasie linii numer 676 jadąc z Wejherowa dojadą do przystanku „Kębłowo, Kościół” gdzie zawrócą i pojadą bez zatrzymania do przystanku „Luzino, Przyleśna” gdzie włączą się na stałą trasę. Na trasie objazdu nie będą obowiązywały mijane przystanki, które na co dzień nie obowiązują dla autobusów jadących w tym kierunku (autobusy pojadą bez zatrzymania). Analogiczna trasa przejazdu będzie obowiązywała w kierunku przeciwnym tj. dla autobusów jadących od strony Luzina do Wejherowa.

 

Autobusy na trasie linii numer 681 jadąc z Zelewa wszystkimi kursami pojadą przez Nowe Kębłowo ale w kursach, które nie są zaplanowane tą trasą na co dzień w rozkładach jazdy - bez zatrzymania na mijanych przystankach. Analogiczna trasa obowiązywać będzie dla autobusów jadących z Luzina.

 

Przepraszamy za utrudnienia (możliwe opóźnienia).

 

 

Promocja cenowa "Happy Hours" na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni


Zaledwie 3,00 złote może kosztować bilet na całej trasie! Promocyjne ceny biletów obowiązują od poniedziałku do piątku od 2 października do odwołania. Sprawdź nasze "szczęśliwe godziny". Więcej(...)

Promocja cenowa "szczęśliwe godziny" w autobusach na linii numer 650!

 

Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) na wybranych kursach przejazd w dowolnej relacji za 3 zł

 

Odjazdy w kierunku Redy i Gdyni objęte promocją (wskazane zostały wybrane przystanki):

Karwia: 09:00, 09:25, 10:05, 11:25, 12:15

Jastrzębia Góra: 09:15, 09:40, 10:20, 11:15, 11:40, 12:30

Władysławowo: 09:35, 10:00, 10:40, 11:35, 12:00, 12:50

Puck: 09:55, 10:20, 11:00, 11:55, 12:20, 13:10

Reda: 10:19, 10:44, 11:24, 12:44, 13:34

 

Odjazdy w kierunku Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi objęte promocją:                 

Gdynia: 09:35, 10:15, 10:50, 11:20, 11:50

Reda: 09:15, 10:00, 10:40, 11:15, 11:45, 12:15

Puck: 09:40, 10:25, 11:10, 11:45, 12:15, 12:45

Władysławowo: 10:45, 11:30, 12:05, 12:35, 13:05

Jastrzębia Góra: 11:00, 11:47, 12:50, 13:20

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii numer 650 na całej trasie znajdziesz pod zakładką "Rozkład Jazdy": 

650 - Gdynia - Rumia - Reda - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia (PDF)

 

Nieważne, czy jedziesz dwa, trzy przystanki, czy całą trasę z Karwi do Gdyni lub z Gdyni do Karwi! 3,00 zł - tylko tyle zapłacisz za przejazd autobusem linii numer 650 na wskazanych powyżej kursach.

 

Nie trać nerwów w małym busie, jedź tanio i wygodnie w naszym autobusie!

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacisz kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 11.

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 
następna »
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij