Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Niedziela 28 maja, utrudnienia w ruchu autobusów na trasie linii 678 i 699 - czasowe zamknięcia dróg


Możliwe opóźnienia-autobusy wybranymi kursami pojadą objazdem. Zamknięta będzie droga w Milwinie (na trasie linii 678) przez rajd samochodowy i Gniewinie (na trasie linii 699) przez kolarzy. Info(...)

Zakłócenia w kursowaniu autobusów na trasie linii 699 w niedzielę 28 maja w związku z imprezą TriathlonEnergy:

 

W związku z całkowitym zamknięciem dla uczestników triathlonu drogi pomiędzy miejscowościami Gniewino (cała ul. Pomorska), a Perlino - w niedzielę 28 maja w godzinach od 8:30 do 14:00 utrudniony będzie dojazd do tych miejscowości.

 

Autobusy wyjeżdżające tego dnia z Wejherowa do Choczewa o godzinach:

08:20    11:15

Pojadą objazdem następującą trasą: Wejherowo - Rybno - Kostkowo - Lisewo - Gniewino (nawrotka na rondzie przy wieży widokowej) i wrócą przez Lisewo z powrotem do Kostkowa. Stamtąd w linii prostej dojadą do Choczewa (po trasie autobusów linii 694) z pominięciem wszystkich przystanków w Gniewinie, Perlinie i Perlinku. W Gniewinie przy rondzie (przy wieży widokowej) będzie możliwość opuszczenia autobusu, w związku z czym dojazd do Gniewina będzie możliwy.

 

Analogiczną trasą zrealizowane zostaną odjazdy z Choczewa do Wejherowa o godzinach:

09:30    12:30

 

Możliwe opóźnienia, przepraszamy za utrudnienia.

 

 

 

 

 

 

Zakłócenia w kursowaniu autobusów na trasie linii 678 w niedzielę 28 maja w związku z rajdem samochodowym:

 

W związku z całkowitym zamknięciem drogi powiatowej w miejscowości Milwino w niedzielę 28 maja w związku z rajdem samochodowym Gdańsk Baltic Cup 2017 utrudniony będzie przejazd - autobusy wybranymi kursami pojadą objazdem. Możliwe będą opóźnienia. Nie będzie możliwości dojazdu do Milwina, Milwińskiej Huty, Sychowa i Dąbrówki (Robakowa). W Częstkowie obowiązywać będzie tego dnia dla wskazanych poniżej kursów przystanek „Częstkowo, Szkoła” na drodze z/do Szemuda przez Głazicę.

 

Autobus wyjeżdżający tego dnia z Wejherowa do Lini o godzinie:

12:20

Pojedzie objazdem następującą trasą: Wejherowo - Gowino - Ustarbowo - Sopieszyno - Przetoczyno - Głazica - Częstkowo (i dalej po stałej trasie). Na trasie objazdu autobus pojedzie bez zatrzymania na mijanych przystankach.

 

Analogiczną trasą zrealizowany zostanie odjazd z Lini do Wejherowa o godzinie:

09:12

 

Możliwe opóźnienia, przepraszamy za utrudnienia.

 

Szczegółowych informacji na temat opóźnienia autobusów na trasie udzieli dyspozytor pod numerem tel. 515 22 88 48.

 

 

Czeczewo: utrudnienia na trasie przejazdu autobusów linii 640


Od 10 maja do lipca br. zamknięta jest droga pomiędzy Warznem, a Czeczewem. Autobusy linii 640 zarówno do Gdyni, jak i do Kartuz jadą objazdem przez Kłosowo i Rębiska. Możliwe opóźnienia.

 

Na czas objazdu w miejscowości Czeczewo przystanek w kierunku Gdyni, jak i do Kartuz zmieni swoją lokalizację - podróżni powinni oczekiwać na autobus przy jezdni od strony Kłosowa (przystanek z wiatą i słupek vis a vis). W kursach, które na co dzień nie są realizowane przez Kłosowo i Rębiska - autobusy jadą zmienioną trasą bez zatrzymania. W obu kierunkach obsługują miejscowość Warzno (nawrtoka na pętli). Ze względu na dłuższą trasę przejazdu - możliwe opóźnienia na pozostałym odcinku trasy linii 640.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Funkcjonowanie połączeń w czasie tzw. długiego weekendu w czerwcu (Boże Ciało)


Zmienione kursowanie autobusów w piątek 16 czerwca - obowiązywać będą wyjątkowo sobotnie rozkłady jazdy. Sprawdź szczegóły kursowania w dniach od 15 do 18 czerwca(...)

15 czerwca (czwartek, Boże Ciało) - obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą niedzielę (i święto);
16 czerwca (piątek) - obowiązują wyjątkowo sobotnie rozkłady jazdy (na wszystkich trasach);
17 czerwca (sobota) - obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą sobotę;
18 czerwca (niedziela) - obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą niedzielę.

 

 

Sezon wakacyjny lato 2017


Rozpoczęcie letnich wakacji w sobotę 24 czerwca. Od tego dnia ruszą kursy na sezonowych liniach 651, 665 i 666, a linia 663 dojedzie do Władysławowa. Będzie więcej autobusów na plażę, nad morze.

Od 26 czerwca (poniedziałek) na trasy nie wyjadą autobusy komunikacji szkolnej. Nie będą także wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą "s" oraz wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej. Więcej autobusów pojedzie za to nad morze - do Dębek, Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa. Zmieni się na czas letnich wakacji rozkład jazdy autobusów na trasie linii numer 650 z Karwi do Gdyni. Na trasie: Karwia - Władysławowo - Karwia autobusy kursować będą z częstotliwością nawet co 15 minut!

 

Od soboty 24 czerwca do Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi dojedziecie z nami również z Gdańska i Sopotu (autobus na trasie linii numer 651). Będzie to także pierwszy dzień kursowania autobusów z Wejherowa do Dębek i Białogóry. W późniejszym terminie ruszą autobusy linii numer 653 do Łeby.

 

Otwarty zostanie dworzec autobsowy we Władysławowie (kasa biletowa, która będzie prowadzić sprzedaż biletów na jeden przejazd, jak i biletów miesięcznych oraz okresowych). Na dworcu we Władysławowie oraz Gdyni pojawią się mobilni informatorzy, którzy znadją dla Państwa optymalne połączenia, pomogą ulokować bagaż w autobusie oraz udzielą niezbędnych informacji na temat rozkładu jazdy. 

 

Szczegółowe rozkłady jazdy oraz znacznie więcej informacji - przedstawiamy poniżej:

 

linia 650

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

(rozkład jazdy zostanie opublikowany wkrótce)

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.

 

linia 651

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

 

linia 652

Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

 

linia 653

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 6 lipca do 28 sierpnia).

  

linia 663

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo 

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek Karwia - Władysławowo.

 

linia 665

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.

(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Krokowa przez Tyłowo nie funkcjonuje)

 

linia 666

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

(rozkład jazdy zostanie opublikowany wkrótce)

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.

 

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).

 

linia 691

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

 

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

Nie wiesz jak dojechać?
 

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra Rozewie Chłapowo Władysławowo Chałupy Jastarnia Jurata Hel Dębki Białogóra Swarzewo Puck Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej. Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

 

 

Promocja cenowa Happy Hours na trasie linii 660


Przejazd na całej trasie z Białogóry do Pucka może kosztować zaledwie 3,00 złote! Wybierz swoje "szczęśliwe godziny". Sprawdź szczegóły(...)

Nie trać nerwów w małym busie, jedź tanio i wygodnie w naszym autobusie!

  

 

 

Podobna promocja - na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni zakończyła się z dniem 26 maja br. tj. piątek.


 

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 56.

 

 

Tymczasowe zawieszenie przystanku "Kartuzy, Kolejowa"


Od 22 lutego do odwołania na czas zamknięcia ul. Kolejowej w Kartuzach na odcinku od ul. Dworcowej do skrzyżowania z ul. 3 Maja (tymczasowa zmiana organizacji ruchu).

Przystanek "Kartuzy, Kolejowa" nie będzie obowiązywał dla autobusów linii 640 i 670, które wjeżdżają do Kartuz od strony Przodkowa (na co dzień pełni rolę przystanku dla wysiadających).

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacicie już kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:00 - 19:30): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:30 - 18:00): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:00 oraz 19:30 - 23:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (grudzień - marzec oraz w okresie letnich wakacji szkolnych w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA (oprócz 25.12. i 1.01.):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij