Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Zmiana trasy i rozkładu jazdy linii 675 na wniosek gm. Wejherowo


Od 19 kwietnia tj. środa autobusy pojadą przez Gniewowo i Zbychowo. Nie dojadą już jednak do Bojana. Zmienią się godziny odjazdów. Sprawdź szczegóły(...)

Na wniosek Urzdu Gminy w Wejherowie od rody 19 kwietnia autobusy linii 675 pojadzmieniontras: z Wejherowa przez Gniewowo, Zbychowo, Nowy Dwór Wejherowski i Bieszkowice do Koleczkowa (analogicznie z powrotem).

 

 

Mieszkacy Zbychowa i Gniewowa zyskajw ten sposób wicej moliwoci dojazdu do Wejherowa (i powrotów). W Zbychowie uruchomione zostannowe przystanki: „Zbychowo, Nagietkowa”, „Zbychowo, Irysowa”, „Zbychowo, Kawle”. Od ptli „Gniewowo, Spacerowa” obowizywabdwszystkie mijane po trasie przejazdu przystanki funkcjonujce dotychczas tylko dla autobusów komunikacji miejskiej organizowanej przez MZK Wejherowo.

 

 

Połączenie nadal funkcjonowabdzie jednak wyłącznie w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku (równiew ferie i wakacje). W zwizku ze zmieniontrasprzejazdu - zmodyfikowane zostaną także godziny odjazdów. Autobusy linii 675 od 19 kwietnia br. nie dojadą już jednak do Bojana. Wybrane kursy umożliwiają przesiadkę na autobus linii 191 na pętli w Koleczkowie, który jedzie dalej w kierunku Gdyni przez Bojano i Chwaszczyno.

 

 

W kursach z Bolszewa w dni nauki szkolnej zmieniona zostanie trasa przejazdu, która zapewni dojazd uczniom zarówno do Gimnazjum, jak i Szkoły Podstawowej w Bolszewie. Z kolei w okresie letnich wakacji mieszkacy Gniewowa i Zbychowa dojadtym samym bez problemu nad jezioro w Bieszkowicach

 

Nowy - szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 675 obowiązujący od 19 kwietnia 2017 r. (kliknij tutaj).

 

 

Skierowanie autobusu linii 690 przez ul. Tartaczną w Wejherowie


W związku z wysokim zapotrzebowaniem i na wniosek uczniów Zespołu Szkół przy ul. Budowlanych w Wejherowie autobus linii 690, który rusza z Rybna na godzinę ósmą pojedzie zmienioną trasą.

Od przystanku "Bolszewo, Zamostna - Kościół" autobus pojedzie do dworca w Wejherowie Drogą Krajową numer 6 z zatrzymaniem na przystankach przy ul. Tartacznej oraz przy Powiatowym Urzędzie Pracy. Godziny odjazdów autobusu linii 690 na całej trasie nie ulegają zmianom.

 

Obowiązuje od czwartku 20 kwietnia br.

 

 

Promocja cenowa Happy Hours na trasie linii 650 i 660


Przejazd na całej trasie z Karwi do Gdyni, jak i z Białogóry do Pucka może kosztować zaledwie 3,00 złote! Wybierz swoje "szczęśliwe godziny". Sprawdź szczegóły(...)

Promocja nie obowiązuje 17 kwietnia tj. Poniedziałek Wielkanocny oraz 1, 2, 3 maja br. tj. w dniach, w których obowiązują zmienione - sobotnie oraz świąteczne rozkłady jazdy (na wszystkich trasach).

 

 

 

 

Nie trać nerwów w małym busie, jedź tanio i wygodnie w naszym autobusie!


 

 

 

Tymczasowe zawieszenie przystanku "Kartuzy, Kolejowa"


Od 22 lutego do odwołania na czas zamknięcia ul. Kolejowej w Kartuzach na odcinku od ul. Dworcowej do skrzyżowania z ul. 3 Maja (tymczasowa zmiana organizacji ruchu).

Przystanek "Kartuzy, Kolejowa" nie będzie obowiązywał dla autobusów linii 640 i 670, które wjeżdżają do Kartuz od strony Przodkowa (na co dzień pełni rolę przystanku dla wysiadających).

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 33.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:00 - 19:30): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:30 - 18:00): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:00 oraz 19:30 - 23:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (grudzień - marzec oraz w okresie letnich wakacji szkolnych w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA (oprócz 25.12. i 1.01.):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacicie już kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij