Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Utrudnienia na trasie linii 699 w niedzielę 27 maja


Impreza Gniewino Triathlon Energy na ulicach Gniewina, Perlina i Perlinka. W godzinach 8:30-18:30 nie będzie możliwości dojazdu do tych miejscowości (drogi będą zamknięte). Objazd dla autobusów(...)

Odjazdy autobusów linii 699 z Wejherowa do Choczewa o godzinie: 8:20, 10:20, 12:20 pojadą trasą zmienioną - od Wejherowa do przystanku "Lisewo, Zbiornik" bez zmian, następnie przed miejscowością Gniewino nawrócą na rondzie i przejadą bez zatrzymania do przystanku w miejscowości Łętowo tj. z pominięciem przystanków w Gniewinie, Perlinie i Perlinku. Dojazd do Gniewina będzie we wskazanych godzinach niemożliwy (drogi będą zablokowane) - alternatywnie na dojazd do miejscowości Gniewino zalecamy korzystanie wyłącznie z przystanku "Lisewo, Zbiornik" (na drodze między Lisewem, a Gniewinem - przy zbiorniku).
 

Analogicznie w kierunku przeciwnym. Odjazdy autobusów linii 699 z Choczewa do Wejherowa o godzinie: 8:30, 10:15, 12:15 - pojadą na trasie od Choczewa do Wejherowa z pominięciem przystanków w Perlinku, Perlinie i Gniewinie tj. z Choczewa do Łętowa bez zmian, następnie bez zatrzymania do przystanku "Lisewo, Zbiornik" i dalej po trasie przejazdu autobusów tej linii do Wejherowa.

 

Przepraszamy za utrudnienia, na które na jako organizator transportu nie mamy wpływu.

 

 

Boże Ciało, funkcjonowanie komunikacji w dniach wolnych w związku z tzw. długim weekendem


Szczegóły kursowania autobusów w dniach 31 maja (czwartek, święto) oraz 1 czerwca (piątek, dzień wolny od nauki). Więcej(...)

 

31 maj (czwartek, święto) - będą obowiązywać rozkłady jak w każdą niedzielę (i święto)

Wszystkie punkty sprzedaży biletów miesięcznych i okresowych będą tego dnia nieczynne - poza punktem sprzedaży biletów na dworcu kolejowym w Pucku (który otwarty będzie tego dnia w godz. 7:00-17:30 z przerwą w godz. 9:40-10:40 oraz 13:10-14:15).
 
1 czerwiec (piątek) - będą obowiazywać rozkłady jak w dni powszednie (poniedziałek-piątek) wolne od nauki szkolnej tj. bez kursów szkolnych oznaczonych literą "s" w rozkładach jazdy lub wyróżnionych jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej
 
2 czerwiec (sobota) - będą obowiązywać rozkłady jak w każdą sobotę
 
3 czerwiec (niedziela) - będą obowiązywać rozkłady jak w każdą niedzielę

 

 

 

Prosimy o szczegółowe sprawdzenie informacji ujętych w szczegółowych rozkładach jazdy. 

 

 

Korekta rozkładu jazdy autobusów linii 676 od poniedziałku 21 maja br.


Nowa trasa przejazdu autobusów na terenie Wejherowa - z zatrzymaniem na przystanku "Wejherowo, Transportowa". Wydłużenie kursu z godz. 14:28 spod Gimnazjum w Luzinie do Rosoch. Więcej informacji(...)

Na terenie miasta Wejherowo w związku z długoterminowym zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Kwiatowej autobusy pojadą zmienioną trasą z zatrzymaniem na nowych w rozkładzie jazdy tej linii przystankach. W kierunku do Luzina (i Tępcza) obowiązywać będą dodatkowe przystanki: "Wejherowo, Transportowa" (przy Urzędzie Skarbowym), a w kierunku przeciwnym tj. do Wejherowa: "Wejherowo, Transportowa" oraz "Wejherowo, Filharmonia Kaszubska" (następnie przy dworcu kolejowym - dla wysiadających).

 

W związku z wprowadzoną nową trasą przejazdu na terenie Wejherowa i wydłużonym czasem przejazdu na odcinku z Wejherowa do Luzina - wszystkie odjazdy z Luzina w kierunku Tępcza zostaną opóźnione o 2 minuty.

 

Odjazd z Tępcza do Luzina w dni powszednie (od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej) realizowany dotychczas o godzinie 10:56 będzie realizowany 10 minut później tj. odjazd z Tępcza o godzinie 11:06.

 

Trasa autobusu odjeżdżającego dotychczas o godzinie 14:28 spod Gimnazjum w Luzinie do Tępcza zostanie wydłużona z Tępcza do przystanku "Rosochy, Skrzyżowanie" (tam istnieje możliwość przesiadki na autobus linii 678 do Niepoczołowic na trasie przez Strzepcz i Linię - odjazd z Rosoch o godz. 15:06).

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 676 obowiązujący od poniedziałku 21 maja br. (kliknij tutaj).

 

 

Utrudnienia na trasie linii 650 w Gdyni, 658 w Wejherowie oraz 640 i 672 w Kielnie


Prace drogowe - możliwe opóźnienia.


Linia 650:

Do odwołania możliwe są opóźnienia autobusów do 10 minut na przystanku końcowym w Gdyni, oraz w kierunku do Karwi od przystanku "Gdynia, Żołnierzy Wyklętych", w związku z pracami drogowymi w Gdyni na ul. Morskiej. Jednocześnie możliwe są opóźnienia w związku ze wzmożonym ruchem turystycznym w piątki w kierunku Karwi.

 

Linia 658:

Możliwe opóźnienia do 10 minut na przystanku końcowym w Wejherowie (w kursach z Pucka), oraz do 15 minut na całym odcinku z Wejherowa do Pucka, w związku z ruchem wahadłowym na ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie (budowa ronda).

 

Linia 640, 672:

Możliwe opóźnienia do 15 minut na linii 672 w związku z przebudową skrzyżowania w Kielnie.

 

 

Korekta rozkładu jazdy autobusów linii 640 od poniedziałku 14 maja br.


Przesunięty od poniedziałku 14 maja br. zostanie ostatni odjazd autobusu z Gdyni do Kartuz z godziny 17:30 na 17:15. Szczegóły(...)

Zmienią się również nieznacznie godziny odjazdów na odcinku Chwaszczyno - Kartuzy w godzinach popołudniowych (zmiana zaplanowanego czasu przejazdu autobusu). Korekta wdrażana jest na skutek zmieniających się kongestii i zatorów drogowych.

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 640 obowiązujący od poniedziałku 14 maja br. (kliknij tutaj).

 

 

Wejherowo: kolejny etap budowy węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Nieczynne przystanki "Wejherowo, Przemysłowa" w kier. Bolszewa i "Wejherowo, Urząd Pracy" w kier. dworca w Wejherowie. Budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej. Zmiana tras autobusów. Więcej(...)

Zmiana tras przejazdu wszystkich linii na terenie Wejherowa od 27 listopada 2017 r. (rozpoczęcie prac). Na tym etapie przebudowy (maj 2018) zamknięty obecnie jest wyłącznie odcinek ul. Kwiatowej (brak przejazdu przez przejazd kolejowy w ciągu tej ulicy).

 

W związku z wprowadzonymi trasami objazdowymi, nie są obsługiwane przystanki:
-"Wejherowo, Przemysłowa" w kierunku Bolszewa (przez autobusy linii 673, 675, 676, 678, 689, 694),
-"Wejherowo, Urząd Pracy" w kierunku Wejherowa (dotychczas dla autobusów linii 675, 676, 678, 689, 692, 694 w krusach przez Tartaczną). 
 

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

Dodatkowo:

W związku z przebudową skrzyżowania ulic 12 Marca, Wniebowstąpienia i Judyckiego autobusy linii 675 w kursach do Wejherowa jadą objazdem bez obsługi przystanków "Wejherowo, Rzeźnicka", "Wejherowo, Św. Jana". W kierunku przeciwnym tj. w kursach z Wejherowa w kierunku Nowego Dworu Wejherowskiego autobusy linii 675 kursą bez zmian.

 

Aktualnie to jedyne utrudnienia na terenie miasta Wejherowo. W związku z zamknięciami dróg możliwe są zatory drogowe na terenie miasta i wynikające z tego tytułu kilkuminutowe opóźnienia. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Jastrzębia Góra: przeniesienie przystanku końcowo-początkowego dla autobusów linii 652 na ulicę Pucką


W związku z przebudową rejonu starego dworca autobusowego w Jastrzębiej Górze autobusy linii 652 odjeżdżają z tymczasowych przystanków zlokalizowanych na ul. Puckiej.

Stary dworzec autobusowy w Jastrzębiej Górze nie jest obsługiwany (nie ma możliwości wjazdu).

 

 

Zakończenie promocji biletowej Happy Hours ("szczęśliwe godziny") na trasie linii 650


13 kwietnia (piątek) to ostatni dzień obowiązywania promocyjnej ceny biletów na trasie z Karwi do Gdyni.

Tym samym na wszystkich kursach na tej trasie obowiązuje podstawowa taryfa opłat zgodnie z cennikiem (nie będzie przejazdów w dowolnej relacji w promocyjnej cenie 3,50 zł).

 

*promocja zgodnie z informacją ujętą w taryfie opłat obowiązywała do odwołania

 

 

E-podróżnik.pl możliwa sprzedaż biletów online


Sprzedaż biletów przez internet! Na autobusy linii 650 odjeżdżające z dworca w Gdyni. Więcej informacji(...)

Zakup biletu na podróż autobusem naszej spółki przez internet jest możliwy wyłącznie na przejazd, który rozpoczyna się z przystanku początkowego: "Gdynia, Dworzec Autobusy" (nigdy z przystanków pośrednich oraz w innych relacjach, co oznacza, że w relacji powrotnej bilet zakupimy wyłącznie u kierowcy).

 

Przykładowe relacje (kierunek podróży z możliwością zakupu biletu on-line):

Gdynia - Puck; Gdynia - Władysławowo; Gdynia - Jastrzębia Góra; Gdynia - Karwia.

 

Turyści, którzy planują przyjazd nad morze razem z nami - mogą już teraz kupować bilety z wyprzedzeniem, przez co nie muszą martwić się o ich zakup po dojeździe do Trójmiasta.

Wyszukiwarka połączeń w systemie www.e-podróżnik.pl już od lat wskazuje Wam optymalne połączenia m. innymi na naszych trasach w całej siatce organizowanych przez nas połączeń.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:15 - 18:15): tel. 722 20 60 60 lub 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:45 - 17:45): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:15 oraz 18:15 - 20:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (pierwsza i ostatnia sobota miesiąca w godz. 10:00 - 18:00): tel. 722 20 60 60
(tylko w okresie od listopada do marca - w kwietniu, maju i czerwcu dworzec Wejherowo w soboty nieczynny);
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 16:00): tel. 515 22 88 48

 

 
następna »
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij