Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego, zmiany od 4 września (poniedziałek)


Sprawdź szczegóły zmian w rozkładach jazdy autobusów, jakie zaczną obowiązywać wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Więcej(...)

Od 4 września tj. poniedziałek na wszystkcih trasach uruchomione zostaną kursy oznaczone jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej.

 

Połączenia sezonowe:

-linia numer 651 do Sopotu i Gdańska,

-linia numer 665 do Dębek i Białogóry,

-linia numer 666 do Helu

- wraz z zakończeniem letnich wakacji szkolnych przestają funkcjonować.

 

 

 

Istotne zmiany zostały wskazane poniżej:

 

 

 

Zmienią się rozkłady jazdy na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni. Przywrócony zostanie obowiązujący przed wakacjami rozkład jazdy autobusów linii 650 (zbliżone godziny odjazdów do realizowanych w czerwcu bieżącego roku). Szczegółowy rozkład jazdy na trasie z Karwi do Gdyni (i z powrotem):

650 - Gdynia - Rumia - Reda - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia

 

 

 

Dodatkowy autobus z Brzyna do Pucka (przez Krokowę i Kłanino) o godzinie 7:05 na trasie linii 660 (i powrót z Pucka o godzinie 14:05 do Brzyna) w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku. Pozostałe godziny odjazdów na całej trasie z Białogóry do Pucka (i z powrotem) nie zmieniają się. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 660:

660 - Puck - Starzyno - Kłanino - Krokowa - Wierzchucino - Białogóra

 

 

 

Udogodnienia dla młodzieży uczącej się w Wejherowie, zmiany na trasie linii 663. Poranny kurs realizowany o godzinie 6:50 z Karwi do Wejherowa zostanie wydłużony i pojedzie w Wejherowie do przystanku "Wejherowo, Tartaczna-MZK" tj. korzystnie przede wszystkim dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Budowlanych. Po drodze zatrzyma się także przy Powiatowym Urzędzie Pracy. W związku z trwającym remontem dróg przy dworcu w Wejherowie - dla tego kursu przystanek "Wejherowo, Dworzec Autobusowy" (dla wysiadających) będzie obowiązywał na Drodze Krajowej nr 6 w kierunku Bolszewa tj. vis a vis dworca kolejowego (przy tunelu). Bilety miesięczne wykupione tylko do dworca w Wejherowie, które nie będą biletami sieciowymi - nie będą honorowane na odcinku od dworca do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" (należy wykupić dodatkowy bilet lub bilet miesięczny w relacji docelowej do tego przystanku). Analogicznie jak na pozostałych trasach. Ponadto, kurs w dni powszednie realizowany o godzinie 5:50 ze Sławoszyna do Wejherowa przez Krokowę zostanie skrócony i pojedzie od Krokowej (w niezmienionej godzinie odjazdu na odcinku od Krokowej do Wejherowa). Z kolei kurs w soboty o godz. 6:00 relacji Krokowa - Wejherowo zostanie opóźniony o 30 minut na godzinę 6:30 na całej trasie. Kurs w dni powszednie o 15:22 z Karwi do Wejherowa pojedzie przez Parszczyce (wyjazd z Karwi o 15:25) zamiast jak dotychczas przez Sławoszyno (możliwość przesiadki w Karwi na ten autobus z autobusów jadących od strony Władysławowa). Odjazdy z Wejherowa w kierunku miejscowości Krokowa odbywają się bez zmian. Szczegółowy rozkład jazdy na trasie z Karwi do Wejherowa przez Krokowę (i z powrotem):

663 - Wejherowo - Dąbrowa - Karlikowo - Lisewo - Krokowa - Karwia

 

 

 

Trasa przejazdu autobusów linii numer 671 od Wejherowa do Gościcina ulegnie zmianie. Autobusy nie będą wykonywać kursów przez Zibertowo. Ograniczona zostanie liczba przystanków: po dworcu przystanek przy ul. Transportowej i Urzędzie Skarbowym, a następnie pod szkołą w Gościcinie i Gimnazjum w Bolszewie. Kursy rozpoczynające się dotychczas od przystanku "Biała" zostały wydłużone i pojadą od przystanku "Wejherowo, Starostwo Powiatowe" (i dalej do Ustarbowa i Gowina). Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

671 - Sopieszyno - Ustarbowo - Gowino - Pętkowice - Wejherowo (- Gościcino - Bolszewo)

 

 

 


Na trasie linii 686 promocyjna cena biletów za 0,50 zł nie będzie już obowiązywać. Koszt biletu na jeden przejazd będzie zgodny z podstawową taryfą opłat za przejazd tj. z Chynowia do Kostkowa w cenie 3,00 zł. Zachęcamy w ten sposób do wykupienia biletów miesięcznych i okresowych. Zmieni się godzina odjazdu autobusu z Chynowia: z godz. 8:36 na godz. 8:46 celem dostosowania przyjazdu autobusu do Kostkowa - na przesiadkę do autobusu w kierunku Wejherowa. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

686 - Chynowie - Kostkowo

   

  

 

Dodatkowy autobus od poniedziałku do piątku z rana na trasie linii numer 689 z Gniewina przez Nadole i Czymanowo. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

689 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Czymanowo - Nadole - Wierzchucino - Białogóra

 

 

  

Pozostałe rozkłady jazdy autobusów na innych trasach nie ulegają zmianie (godziny odjazdów pozostają bez zmian). Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich linii naszej sieci komunikacyjnej dostępne są pod zakładką "Rozkład Jazdy" oraz na tabliczkach na przystankach i pod numerem naszej infolinii - tel. 801 11 22 11.

 

 

Nowy przystanek na trasie linii 652


Od 4 września tj. poniedziałek uruchomiony zostanie nowy przystanek "Czarny Młyn, Sosnowa" zarówno w kierunku Pucka, jak i Jastrzębiej Góry na trasie linii numer 652.

Godziny odjazdów na tej trasie z pozostałych przystanków nie ulegają zmianie. Przypominamy, że kursy realizowane w niedziele i święta są wykonywane wylącznie w okresie letnich wakacji (poza wakacjami połączenie funkcjonuje przez sześć dni w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku oraz w soboty).

 

 

Wejherowo: ruszyła budowa węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Od 7 sierpnia ruszył kolejny etap przebudowy ulic dojazdowych do dworca w Wejherowie (budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej). Zmiana tras linii 691, 692, 694, 699 na terenie Wejherowa. Szczegóły(...)

Na tym etapie przebudowy zamknięta została ul. Dworcowa, a dojazd i wyjazd z dworca jest możliwy tylko od strony ul. Kwiatowej przy markecie Netto. 

 

Autobusy jadące od strony Gniewina i Choczewa wykonują przejazd z pominięciem przystanków: "Wejherowo, Sucharskiego", "Wejherowo, Transportowa (Urząd Skarbowy)" oraz "Wejherowo, Filharmonia Kaszubska". Tą samą trasą, tj. z pominięciem tych samych przystanków kursują autobusy w kierunku przeciwnym tj. do Gniewina i Choczewa.

 

Objazd - drogą krajową numer 6 - odbywa się bez zatrzymania na przystankach nieujętych w rozkładzie jazdy.

 

Zmienioną trasą przejazdu na terenie miasta kursują również autobusy na pozostałych liniach: 670, 672, 673, 675, 677, 678 które dojeżdżają do dworca od strony Starostwa Powiatowego. Nie skutkuje to jednak pominięciem obowiązujących przystanków na trasie przejazdu pomiędzy dworcem, a Starostwem Powiatowym (przejazd ulicami: Sobieskiego - Inwalidów Wojennych - Zachodnią - Spacerową - Kwiatową). Zastępczo i tylko dla wysiadających udostępniony na tych liniach jadących w kierunku dworca w Wejheroiwe zostaje przystanek "Wejherowo, Filharmonia". Na tym przystanku istnieje możliwość przesiadki na autobusy jadące dalej w kierunku przystanku "Wejherowo, Tartaczna" (na pierwszą i drugą godzinę lekcyjną).

 

Wydłużona trasa przejazdu autobusów wyjeżdżających z Wejherowa może powodować kilkuminutowe opóźnienia rzutujące na punktualność na całej trasie przejazdu.

 

Tym samym ważna informacja dla przesiadających się w Szemudzie na autobus w kierunku Kamienia i Kielna: autobus odjeżdżający z Szemuda o godzinie 15:55 relacji Szemud - Kielno (linia 672) będzie oczekiwał na autobus linii 670 wyjeżdżający z Wejherowa o godzinie 15:20 tj. relacji skróconej Wejherowo - Szemud, nie będzie natomiast oczekiwał na kurs wyjeżdżający z Wejherowa o 15:30 do Przodkowa.

  

Autobus linii 663 na kursie porannym jadąc z Karwi do Wejherowa, wydłużonym do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" - zastępczo zamiast zajeżdżać na dworzec - zatrzymuje się na przystanku przy drodze krajowej numer 6 na wysokości dworca (przy tunelu).

 

W kolejnym etapie budowy tunelu w ciągu ul. Kwiatowej wyłączane będą następne ulice, samej przebudowie ulegnie również dworzec autbousowy PKS i okolice dworca kolejowego w Wejherowie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Kębłowo (gm. Luzino): zamknięcie ul. Chłopskiej


Od 12 czerwca br. utrudnienia na trasach autobusów linii numer 676 i 681, które pojadą objazdem. Szczegóły(...)

Zamknięcie ul. Chłopskiej w Kębłowie - objazd na trasie autobusów 676 i 681 od 12 czerwca 2017 r.

 

W związku z całkowitym zamknięciem ulicy Chłopskiej w Kębłowie na odcinku od ul. Przyleśnej do skrzyżowania z Drogą Krajową numer 6 - w terminie od 12 czerwca br. tj. poniedziałek - autobusy linii numer 676 i 681 pojadą objazdem.

 

Nie będą w tym czasie obsługiwane przystanki:

Kębłowo” oraz „Kębłowo, Chłopska” - a w zamian za przystanek „Kębłowo” obowiązywać będzie przystanek „Kębłowo, Kościół” - we wszystkich kierunkach.

 

Autobusy na trasie linii numer 676 jadąc z Wejherowa dojadą do przystanku „Kębłowo, Kościół” gdzie zawrócą i pojadą bez zatrzymania do przystanku „Luzino, Przyleśna” gdzie włączą się na stałą trasę. Na trasie objazdu nie będą obowiązywały mijane przystanki, które na co dzień nie obowiązują dla autobusów jadących w tym kierunku (autobusy pojadą bez zatrzymania). Analogiczna trasa przejazdu będzie obowiązywała w kierunku przeciwnym tj. dla autobusów jadących od strony Luzina do Wejherowa.

 

Autobusy na trasie linii numer 681 jadąc z Zelewa wszystkimi kursami pojadą przez Nowe Kębłowo ale w kursach, które nie są zaplanowane tą trasą na co dzień w rozkładach jazdy - bez zatrzymania na mijanych przystankach. Analogiczna trasa obowiązywać będzie dla autobusów jadących z Luzina.

 

Przepraszamy za utrudnienia (możliwe opóźnienia).

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacisz kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 11.

 

 

Promocja cenowa Happy Hours (szczęśliwe godziny) zakończona


Na trasach linii 650 i 660 obowiązuje podstawowa taryfa opłat za przejazd.

Informujemy o odwołaniu promocji Happy Hours (szczęśliwe godziny) na bilety za 3,00 złote na jeden przejazd:

-na trasie linii 650 od 29 maja br. a na trasie linii 660 od 11 lipca br.

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:00 - 19:30): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:30 - 18:00): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:00 oraz 19:30 - 23:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (grudzień - marzec oraz w okresie letnich wakacji szkolnych w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA (oprócz 25.12. i 1.01.):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij