Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Aktualności

Sezon wakacyjny lato 2017


Od soboty 24 czerwca ruszyły sezonowe połączenia. Kursuje znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze. Sprawdź szczegóły(...)

Od 26 czerwca (poniedziałek) na trasy nie wyjadą autobusy komunikacji szkolnej. Nie będą także wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą "s" oraz wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej. Więcej autobusów pojedzie za to nad morze - do Dębek, Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa. Zmieni się na czas letnich wakacji rozkład jazdy autobusów na trasie linii numer 650 z Karwi do Gdyni. Na trasie: Karwia - Władysławowo - Karwia autobusy kursować będą z częstotliwością nawet co 10 minut!

 

Od soboty 24 czerwca do Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi dojedziecie z nami również z Gdańska i Sopotu (autobus na trasie linii numer 651). Będzie to także pierwszy dzień kursowania autobusów z Wejherowa do Dębek i Białogóry. W późniejszym terminie tj. od 6 lipca ruszą autobusy linii numer 653 do Łeby (idealne na jednodniową wycieczkę w relacji tam i powrót).

 

Otwarty jest już dworzec autobsowy we Władysławowie (kasa biletowa, która prowadzi sprzedaż biletów na jeden przejazd, jak i biletów miesięcznych oraz okresowych). Na dworcu we Władysławowie oraz w Gdyni pojawią się mobilni informatorzy, którzy znadją dla Państwa optymalne połączenia. Pomogą ulokować bagaż w autobusie oraz udzielą niezbędnych informacji na temat rozkładu jazdy. 

 

Szczegółowe rozkłady jazdy oraz znacznie więcej informacji - przedstawiamy poniżej:

 

linia 650

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni. Opublikowany powyżej rozkład jazdy nie zawiera krótkich kursów pomiędzy Karwią, a Władysławowem - na tym odcinku autobusy we wszystkie dni tygodnia w ciągu dnia kursować będą z częstotliwością nawet co około 10 minut.

  

linia 651

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

 

linia 652

Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

 

linia 653

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki od 6 lipca do 28 sierpnia.

  

linia 663

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo 

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek od Karwi przez Jastrzębią Górę do Władysławowa.

 

linia 665

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.

(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Krokowa przez Tyłowo nie funkcjonuje)

 

linia 666

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie.

 

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).

 

linia 691

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

 

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

Nie wiesz jak dojechać?
 

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra Rozewie Chłapowo Władysławowo Chałupy Jastarnia Jurata Hel Dębki Białogóra Swarzewo Puck Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej. Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

 

 

15 sierpnia, wtorek (święto)


Autobusy kursują wg rozkładów jazdy jak w każdą niedzielę (i święto). Utrudnienia na trasie przejazdu autobusów linii 651, które pojadą od Pucka do dworca w Gdańsku Głównym z pominięciem Sopotu.

We wtorek 15 sierpnia autobusy komunikacji regionalnej PKS Gdynia S.A. kursować będą wg rozkładów jazdy jak w każdą niedzielę (i święto) bez ograniczeń.

 

 

 

Utrudnienia na trasie linii 651: w związku z Maratonem Solidarności odbywającym się tego dnia ulicami Gdyni, Sopotu i Gdańska - nie będzie możliwości przejazdu. Dlatego też, wszystkie zaplanowane tego dnia w rozkładzie jazdy kursy linii 651 jadące od strony Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa w kierunku Gdańska, (jak i z powrotem z Gdańska w kierunku Karwi) pojadą objazdem - od Pucka do Dworca Głównego w Gdańsku bez zatrzymania tj. z pominięciem przystanków:

 

-Sopot, Bohaterów Monte Cassino;

-Sopot, PKP - Niepodległosci;

-Gdańsk, Oliwa Pętla Tramwajowa;

-Gdańsk, Jaśkowa Dolina (w kierunku Gdańska);

-Gdańsk, Dmowskiego (w kierunku Karwi).

 

 

Wejherowo: ruszyła budowa węzła Kwiatowa (objazd na terenie miasta Wejherowo)


Od 7 sierpnia ruszył kolejny etap przebudowy ulic dojazdowych do dworca w Wejherowie (budowa tunelu w ciągu ul. Kwiatowej). Zmiana tras linii 691, 692, 694, 699 na terenie Wejherowa. Szczegóły(...)

Na tym etapie przebudowy zamknięta została ul. Dworcowa, a dojazd i wyjazd z dworca jest możliwy tylko od strony ul. Kwiatowej przy markecie Netto. 

 

Autobusy jadące od strony Gniewina i Choczewa wykonują przejazd z pominięciem przystanków: "Wejherowo, Sucharskiego", "Wejherowo, Transportowa (Urząd Skarbowy)" oraz "Wejherowo, Filharmonia Kaszubska". Tą samą trasą, tj. z pominięciem tych samych przystanków kursują autobusy w kierunku przeciwnym tj. do Gniewina i Choczewa.

 

Objazd - drogą krajową numer 6 - odbywa się bez zatrzymania na przystankach nieujętych w rozkładzie jazdy.

 

Zmienioną trasą przejazdu na terenie miasta kursują również autobusy na pozostałych liniach: 670, 672, 673, 675, 677, 678 które dojeżdżają do dworca od strony Starostwa Powiatowego. Nie skutkuje to jednak pominięciem obowiązujących przystanków na trasie przejazdu pomiędzy dworcem, a Starostwem Powiatowym (przejazd ulicami: Sobieskiego - Inwalidów Wojennych - Zachodnią - Spacerową - Kwiatową). Wydłużona trasa przejazdu autobusów wyjeżdżających z Wejherowa może powodować kilkuminutowe opóźnienia rzutujące na punktualność na całej trasie przejazdu.

 

W kolejnym etapie budowy tunelu w ciągu ul. Kwiatowej wyłączane będą następne ulice, samej przebudowie ulegnie również dworzec autbousowy PKS i okolice dworca kolejowego w Wejherowie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

Schemat sieci komunikacyjnej


Stworzyliśmy dla Was mapę połączeń, która dostępna jest pod zakładką z rozkładem jazdy. Sprawdź, gdzie dojedziesz z nami szybko i wygodnie!

Zobacz mapę połączeń bezpośrednio pod adresem:

KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ SCHEMAT

 

Czy wiesz, że na wszystkich tych trasach honorowane są miesięczne i okresowe bilety "sieciowe"?

 

Zachęcamy do planowania wspólnych podróży.

 

 

E-podróżnik.pl sprzedaż biletów online


Ruszyła sprzedaż biletów przez internet! Na autobusy linii 650 z Gdyni oraz linii 651 z Gdańska.

Zakup biletu na podróż autobusem naszej spółki przez internet jest możliwy wyłącznie na przejazd, który rozpoczyna się z przystanków początkowych: "Gdynia, Dworzec Autobusy" i "Gdańsk, Dworzec Autobusowy" (nigdy z przystanków pośrednich oraz w innych relacjach).

 

Turyści, którzy planują przyjazd nad morze razem z nami - mogą już teraz kupować bilety z wyprzedzeniem, przez co nie muszą martwić się o ich zakup po dojeździe do Trójmiasta.

Wyszukiwarka połączeń w systemie www.e-podróżnik.pl już od lat wskazuje Wam optymalne połączenia m. innymi na naszych trasach w całej siatce organizowanych przez nas połączeń.

 

 

Kębłowo (gm. Luzino): zamknięcie ul. Chłopskiej


Od 12 czerwca br. utrudnienia na trasach autobusów linii numer 676 i 681, które pojadą objazdem. Szczegóły(...)

Zamknięcie ul. Chłopskiej w Kębłowie - objazd na trasie autobusów 676 i 681 od 12 czerwca 2017 r.

 

W związku z całkowitym zamknięciem ulicy Chłopskiej w Kębłowie na odcinku od ul. Przyleśnej do skrzyżowania z Drogą Krajową numer 6 - w terminie od 12 czerwca br. tj. poniedziałek - autobusy linii numer 676 i 681 pojadą objazdem.

 

Nie będą w tym czasie obsługiwane przystanki:

Kębłowo” oraz „Kębłowo, Chłopska” - a w zamian za przystanek „Kębłowo” obowiązywać będzie przystanek „Kębłowo, Kościół” - we wszystkich kierunkach.

 

Autobusy na trasie linii numer 676 jadąc z Wejherowa dojadą do przystanku „Kębłowo, Kościół” gdzie zawrócą i pojadą bez zatrzymania do przystanku „Luzino, Przyleśna” gdzie włączą się na stałą trasę. Na trasie objazdu nie będą obowiązywały mijane przystanki, które na co dzień nie obowiązują dla autobusów jadących w tym kierunku (autobusy pojadą bez zatrzymania). Analogiczna trasa przejazdu będzie obowiązywała w kierunku przeciwnym tj. dla autobusów jadących od strony Luzina do Wejherowa.

 

Autobusy na trasie linii numer 681 jadąc z Zelewa wszystkimi kursami pojadą przez Nowe Kębłowo ale w kursach, które nie są zaplanowane tą trasą na co dzień w rozkładach jazdy - bez zatrzymania na mijanych przystankach. Analogiczna trasa obowiązywać będzie dla autobusów jadących z Luzina.

 

Przepraszamy za utrudnienia (możliwe opóźnienia).

 

 

Praca dla kierowców z kat. D


Poszukujemy kierowców z powiatu puckiego i wejherowskiego. Praca w komunikacji regionalnej.

Niezbędne dokumenty: prawo jazdy kat. D, aktualny kurs na przewóz osób, oraz ważne badania psychologiczne. Niezbędne doświadczenie w przewozie osób. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę. Oczekujemy sumienności, punktualności i kultury osobistej.

 
Skontaktuj się z nami: mailowo na biuro@pksgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 515 22 88 11.

 

 

Płatność kartą na dworcach autobusowych


Koniec z szukaniem drobnych i odliczonej kwoty. Za nasze bilety miesięczne i okresowe zapłacicie już kartą.

Usługa dostępna we wszystkich naszych punktach sprzedaży, tj. w Wejherowie, Pucku, Gdyni, Kartuzach i Lęborku.

 

Godziny otwarcia kas biletowych dostępne na naszej stronie internetowej pod zakładką "Bilety i ulgi" w menu po lewej stronie:http://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

 

Bieżąca sytuacja komunikacyjna


Sprawdź (klikając tutaj) numery telefonów pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącego funkcjonowania naszej komunikacji.

Numery telefonów, pod którymi można zasięgnąć informacji na temat bieżącej sytuacji komunikacyjnej:
 
DNI POWSZEDNIE (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (w godz. 6:00 - 19:30): tel. 58 672 29 14
- Baza Puck (w godz. 6:30 - 18:00): tel. 58 673 27 13
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 6:00 oraz 19:30 - 23:00): tel. 515 22 88 48 
  
SOBOTY (oprócz świąt):
- Dworzec Wejherowo (grudzień - marzec oraz w okresie letnich wakacji szkolnych w godz. 10:00 - 18:00): tel. 58 672 29 14
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48
 
NIEDZIELE I ŚWIĘTA (oprócz 25.12. i 1.01.):
- Dyspozytor Wejherowo (w godz. 4:00 - 21:00): tel. 515 22 88 48

 

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij