Autobusem nad morze!
Przygotowaliśmy specjalny, wakacyjny rozkład jazdy. Czy wiesz, że na odcinku od Karwi do Władysławowa autobusy w lipcu i sierpniu będą kursowały nawet co 10 minut? Sprawdź szczegóły.
Wakacyjne rozkłady jazdy będą obowiązywały już od soboty 25 czerwca 2016 r. Zmienione zostały na czas letnich wakacji rozkłady jazdy autobusów - głównie w powiecie puckim na następujących trasach (kliknij w przebieg trasy, aby zobaczyć godziny odjazdów):
linia 650
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia
Więcej autobusów zostało skierowanych przez Rozewie, Osiedle. W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi jest wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.
linia 651
Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk
Względem ubiegłego sezonu letniego zwiększona została ilość kursów do jak i z Gdańska.
linia 652
Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck
Na czas wakacji zmieniły się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego oraz uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta.
linia 653
Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba
Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 4 lipca do 29 sierpnia).
linia 656
Puck - Rzucewo - Żelistrzewo - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia
Zmieniony rozkład jazdy linii 656 zostanie utrzymany również po letnich wakacjach (od września).
linia 663
Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo
Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek Karwia - Władysławowo.
linia 665
Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra
Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.
(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje)
linia 666
Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel
Autobusy linii 666 analogicznie jak autobusy linii 650 zostały skierowane przez Rozewie Osiedle. W godzinach 9-13 jadąc w kierunku Helu kursują z pominięciem Cetniewa.
Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).
linia 691
691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)
linia 692
692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)
W okresie letnich wakacji czynna jest informacja, kasa biletowa i poczekalnia na dworcu autobusowym we Władysławowie we wszystkie dni tygodnia. Kasy biletowe w Wejherowie i Gdyni w lipcu i sierpniu są otwarte dla podróżnych dodatkowo również w soboty. Szczegółowe godziny otwarcia dostępne pod zkładką "Bilety i ulgi" (po wyborze właściwego dworca w menu z lewej strony).
Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.
Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.
Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!
Zachęcamy do korzystania z naszych usług!
Nie wiesz jak dojechać?
Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra Rozewie Chłapowo Władysławowo Chałupy Jastarnia Jurata Hel Dębki Białogóra Swarzewo Puck Gdańsk Sopot Gdynia
Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej. Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.