Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Sezon wakacyjny lato 2017

Od soboty 24 czerwca ruszyły sezonowe połączenia. Kursuje znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze. Sprawdź szczegóły(...)

 

Od 26 czerwca (poniedziałek) na trasy nie wyjadą autobusy komunikacji szkolnej. Nie będą także wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą "s" oraz wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej. Więcej autobusów pojedzie za to nad morze - do Dębek, Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa. Zmieni się na czas letnich wakacji rozkład jazdy autobusów na trasie linii numer 650 z Karwi do Gdyni. Na trasie: Karwia - Władysławowo - Karwia autobusy kursować będą z częstotliwością nawet co 10 minut!

 

Od soboty 24 czerwca do Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi dojedziecie z nami również z Gdańska i Sopotu (autobus na trasie linii numer 651). Będzie to także pierwszy dzień kursowania autobusów z Wejherowa do Dębek i Białogóry. W późniejszym terminie tj. od 6 lipca ruszą autobusy linii numer 653 do Łeby (idealne na jednodniową wycieczkę w relacji tam i powrót).

 

Otwarty jest już dworzec autobsowy we Władysławowie (kasa biletowa, która prowadzi sprzedaż biletów na jeden przejazd, jak i biletów miesięcznych oraz okresowych). Na dworcu we Władysławowie oraz w Gdyni pojawią się mobilni informatorzy, którzy znadją dla Państwa optymalne połączenia. Pomogą ulokować bagaż w autobusie oraz udzielą niezbędnych informacji na temat rozkładu jazdy. 

 

Szczegółowe rozkłady jazdy oraz znacznie więcej informacji - przedstawiamy poniżej:

 

linia 650

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni. Opublikowany powyżej rozkład jazdy nie zawiera krótkich kursów pomiędzy Karwią, a Władysławowem - na tym odcinku autobusy we wszystkie dni tygodnia w ciągu dnia kursować będą z częstotliwością nawet co około 10 minut.

  

linia 651

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

 

linia 652

Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

 

linia 653

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki od 6 lipca do 28 sierpnia.

  

linia 663

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo 

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek od Karwi przez Jastrzębią Górę do Władysławowa.

 

linia 665

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.

(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Krokowa przez Tyłowo nie funkcjonuje)

 

linia 666

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie.

 

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).

 

linia 691

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

 

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

Nie wiesz jak dojechać?
 

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra Rozewie Chłapowo Władysławowo Chałupy Jastarnia Jurata Hel Dębki Białogóra Swarzewo Puck Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej. Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij