Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Sezon wakacyjny lato 2017

Rozpoczęcie letnich wakacji w sobotę 24 czerwca. Od tego dnia ruszą kursy na sezonowych liniach 651, 665 i 666, a linia 663 dojedzie do Władysławowa. Będzie więcej autobusów na plażę, nad morze.

 

Od 26 czerwca (poniedziałek) na trasy nie wyjadą autobusy komunikacji szkolnej. Nie będą także wykonywane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą "s" oraz wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej. Więcej autobusów pojedzie za to nad morze - do Dębek, Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa. Zmieni się na czas letnich wakacji rozkład jazdy autobusów na trasie linii numer 650 z Karwi do Gdyni. Na trasie: Karwia - Władysławowo - Karwia autobusy kursować będą z częstotliwością nawet co 15 minut!

 

Od soboty 24 czerwca do Władysławowa, Jastrzębiej Góry i Karwi dojedziecie z nami również z Gdańska i Sopotu (autobus na trasie linii numer 651). Będzie to także pierwszy dzień kursowania autobusów z Wejherowa do Dębek i Białogóry. W późniejszym terminie ruszą autobusy linii numer 653 do Łeby.

 

Otwarty zostanie dworzec autobsowy we Władysławowie (kasa biletowa, która będzie prowadzić sprzedaż biletów na jeden przejazd, jak i biletów miesięcznych oraz okresowych). Na dworcu we Władysławowie oraz Gdyni pojawią się mobilni informatorzy, którzy znadją dla Państwa optymalne połączenia, pomogą ulokować bagaż w autobusie oraz udzielą niezbędnych informacji na temat rozkładu jazdy. 

 

Szczegółowe rozkłady jazdy oraz znacznie więcej informacji - przedstawiamy poniżej:

 

linia 650

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

(rozkład jazdy zostanie opublikowany wkrótce)

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.

 

linia 651

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

 

linia 652

Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

 

linia 653

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 6 lipca do 28 sierpnia).

  

linia 663

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo 

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek Karwia - Władysławowo.

 

linia 665

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692.

(linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Krokowa przez Tyłowo nie funkcjonuje)

 

linia 666

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

(rozkład jazdy zostanie opublikowany wkrótce)

W godzinach 9-13 przystanek w Cetniewie dla autobusów jadących w kierunku Władysławowa od strony Karwi będzie wyłączony i nieobsługiwany. Związane jest to z utrudnionym przejazdem i ogromnymi zatorami drogowymi rzutującymi na opóźnienia autobusów na całej trasie do Gdyni.

 

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem roku ubiegłego wydłużone są wybrane kursy z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom).

 

linia 691

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

 

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Informujemy, że bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

Nie wiesz jak dojechać?
 

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra Rozewie Chłapowo Władysławowo Chałupy Jastarnia Jurata Hel Dębki Białogóra Swarzewo Puck Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej. Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij