Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6-19:30):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Kębłowo (gm. Luzino): zamknięcie ul. Chłopskiej

Od 12 czerwca br. utrudnienia na trasach autobusów linii numer 676 i 681, które pojadą objazdem. Szczegóły(...)

 

Zamknięcie ul. Chłopskiej w Kębłowie - objazd na trasie autobusów 676 i 681 od 12 czerwca 2017 r.

 

W związku z całkowitym zamknięciem ulicy Chłopskiej w Kębłowie na odcinku od ul. Przyleśnej do skrzyżowania z Drogą Krajową numer 6 - w terminie od 12 czerwca br. tj. poniedziałek - autobusy linii numer 676 i 681 pojadą objazdem.

 

Nie będą w tym czasie obsługiwane przystanki:

Kębłowo” oraz „Kębłowo, Chłopska” - a w zamian za przystanek „Kębłowo” obowiązywać będzie przystanek „Kębłowo, Kościół” - we wszystkich kierunkach.

 

Autobusy na trasie linii numer 676 jadąc z Wejherowa dojadą do przystanku „Kębłowo, Kościół” gdzie zawrócą i pojadą bez zatrzymania do przystanku „Luzino, Przyleśna” gdzie włączą się na stałą trasę. Na trasie objazdu nie będą obowiązywały mijane przystanki, które na co dzień nie obowiązują dla autobusów jadących w tym kierunku (autobusy pojadą bez zatrzymania). Analogiczna trasa przejazdu będzie obowiązywała w kierunku przeciwnym tj. dla autobusów jadących od strony Luzina do Wejherowa.

 

Autobusy na trasie linii numer 681 jadąc z Zelewa wszystkimi kursami pojadą przez Nowe Kębłowo ale w kursach, które nie są zaplanowane tą trasą na co dzień w rozkładach jazdy - bez zatrzymania na mijanych przystankach. Analogiczna trasa obowiązywać będzie dla autobusów jadących z Luzina.

 

Przepraszamy za utrudnienia (możliwe opóźnienia).

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij