Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


15 sierpnia, wtorek (święto)

Autobusy kursują wg rozkładów jazdy jak w każdą niedzielę (i święto). Utrudnienia na trasie przejazdu autobusów linii 651, które pojadą od Pucka do dworca w Gdańsku Głównym z pominięciem Sopotu.

 

We wtorek 15 sierpnia autobusy komunikacji regionalnej PKS Gdynia S.A. kursować będą wg rozkładów jazdy jak w każdą niedzielę (i święto) bez ograniczeń.

 

 

 

Utrudnienia na trasie linii 651: w związku z Maratonem Solidarności odbywającym się tego dnia ulicami Gdyni, Sopotu i Gdańska - nie będzie możliwości przejazdu. Dlatego też, wszystkie zaplanowane tego dnia w rozkładzie jazdy kursy linii 651 jadące od strony Karwi, Jastrzębiej Góry i Władysławowa w kierunku Gdańska, (jak i z powrotem z Gdańska w kierunku Karwi) pojadą objazdem - od Pucka do Dworca Głównego w Gdańsku bez zatrzymania tj. z pominięciem przystanków:

 

-Sopot, Bohaterów Monte Cassino;

-Sopot, PKP - Niepodległosci;

-Gdańsk, Oliwa Pętla Tramwajowa;

-Gdańsk, Jaśkowa Dolina (w kierunku Gdańska);

-Gdańsk, Dmowskiego (w kierunku Karwi).

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij