Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Rozpoczęcie nowego roku szkolnego, zmiany od 4 września (poniedziałek)

Sprawdź szczegóły zmian w rozkładach jazdy autobusów, jakie zaczną obowiązywać wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Więcej(...)

 

Od 4 września tj. poniedziałek na wszystkcih trasach uruchomione zostaną kursy oznaczone jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej.

 

Połączenia sezonowe:

-linia numer 651 do Sopotu i Gdańska,

-linia numer 665 do Dębek i Białogóry,

-linia numer 666 do Helu

- wraz z zakończeniem letnich wakacji szkolnych przestają funkcjonować.

 

 

 

Istotne zmiany zostały wskazane poniżej:

 

 

 

Zmienią się rozkłady jazdy na trasie linii 650 z Karwi do Gdyni. Przywrócony zostanie obowiązujący przed wakacjami rozkład jazdy autobusów linii 650 (zbliżone godziny odjazdów do realizowanych w czerwcu bieżącego roku). Szczegółowy rozkład jazdy na trasie z Karwi do Gdyni (i z powrotem):

650 - Gdynia - Rumia - Reda - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia

 

 

 

Dodatkowy autobus z Brzyna do Pucka (przez Krokowę i Kłanino) o godzinie 7:05 na trasie linii 660 (i powrót z Pucka o godzinie 14:05 do Brzyna) w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku. Pozostałe godziny odjazdów na całej trasie z Białogóry do Pucka (i z powrotem) nie zmieniają się. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów linii 660:

660 - Puck - Starzyno - Kłanino - Krokowa - Wierzchucino - Białogóra

 

 

 

Udogodnienia dla młodzieży uczącej się w Wejherowie, zmiany na trasie linii 663. Poranny kurs realizowany o godzinie 6:50 z Karwi do Wejherowa zostanie wydłużony i pojedzie w Wejherowie do przystanku "Wejherowo, Tartaczna-MZK" tj. korzystnie przede wszystkim dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Budowlanych. Po drodze zatrzyma się także przy Powiatowym Urzędzie Pracy. W związku z trwającym remontem dróg przy dworcu w Wejherowie - dla tego kursu przystanek "Wejherowo, Dworzec Autobusowy" (dla wysiadających) będzie obowiązywał na Drodze Krajowej nr 6 w kierunku Bolszewa tj. vis a vis dworca kolejowego (przy tunelu). Bilety miesięczne wykupione tylko do dworca w Wejherowie, które nie będą biletami sieciowymi - nie będą honorowane na odcinku od dworca do przystanku "Wejherowo, Tartaczna" (należy wykupić dodatkowy bilet lub bilet miesięczny w relacji docelowej do tego przystanku). Analogicznie jak na pozostałych trasach. Ponadto, kurs w dni powszednie realizowany o godzinie 5:50 ze Sławoszyna do Wejherowa przez Krokowę zostanie skrócony i pojedzie od Krokowej (w niezmienionej godzinie odjazdu na odcinku od Krokowej do Wejherowa). Z kolei kurs w soboty o godz. 6:00 relacji Krokowa - Wejherowo zostanie opóźniony o 30 minut na godzinę 6:30 na całej trasie. Kurs w dni powszednie o 15:22 z Karwi do Wejherowa pojedzie przez Parszczyce (wyjazd z Karwi o 15:25) zamiast jak dotychczas przez Sławoszyno (możliwość przesiadki w Karwi na ten autobus z autobusów jadących od strony Władysławowa). Odjazdy z Wejherowa w kierunku miejscowości Krokowa odbywają się bez zmian. Szczegółowy rozkład jazdy na trasie z Karwi do Wejherowa przez Krokowę (i z powrotem):

663 - Wejherowo - Dąbrowa - Karlikowo - Lisewo - Krokowa - Karwia

 

 

 

Trasa przejazdu autobusów linii numer 671 od Wejherowa do Gościcina ulegnie zmianie. Autobusy nie będą wykonywać kursów przez Zibertowo. Ograniczona zostanie liczba przystanków: po dworcu przystanek przy ul. Transportowej i Urzędzie Skarbowym, a następnie pod szkołą w Gościcinie i Gimnazjum w Bolszewie. Kursy rozpoczynające się dotychczas od przystanku "Biała" zostały wydłużone i pojadą od przystanku "Wejherowo, Starostwo Powiatowe" (i dalej do Ustarbowa i Gowina). Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

671 - Sopieszyno - Ustarbowo - Gowino - Pętkowice - Wejherowo (- Gościcino - Bolszewo)

 

 

 


Na trasie linii 686 promocyjna cena biletów za 0,50 zł nie będzie już obowiązywać. Koszt biletu na jeden przejazd będzie zgodny z podstawową taryfą opłat za przejazd tj. z Chynowia do Kostkowa w cenie 3,00 zł. Zachęcamy w ten sposób do wykupienia biletów miesięcznych i okresowych. Zmieni się godzina odjazdu autobusu z Chynowia: z godz. 8:36 na godz. 8:46 celem dostosowania przyjazdu autobusu do Kostkowa - na przesiadkę do autobusu w kierunku Wejherowa. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

686 - Chynowie - Kostkowo

   

  

 

Dodatkowy autobus od poniedziałku do piątku z rana na trasie linii numer 689 z Gniewina przez Nadole i Czymanowo. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na tej trasie:

689 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Czymanowo - Nadole - Wierzchucino - Białogóra

 

 

  

Pozostałe rozkłady jazdy autobusów na innych trasach nie ulegają zmianie (godziny odjazdów pozostają bez zmian). Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich linii naszej sieci komunikacyjnej dostępne są pod zakładką "Rozkład Jazdy" oraz na tabliczkach na przystankach i pod numerem naszej infolinii - tel. 801 11 22 11.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij