Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


11 listopada, sobota (święto)

Na wszystkich trasach obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą niedzielę (i święto). Na trasie linii 650 utrudnienia w związku z paradą Niepodległości w Śródmieściu Gdyni. Więcej informacji(...)

 

Autobus linii 650 odjeżdżający w dn. 11 listopada br. z Gdyni w kierunku Karwi o godzinie 11:50 w związku z paradą Niepodległości, która formować będzie się ulicami Śródmieścia Gdyni - odjedzie planowo z dworca autobusowego w Gdyni Głównej ale przejazd zrealizuje z pominięciem przystanków:

-o godz. 11:53 "Gdynia, Stocznia SKM - Morska (NŻ)",

-o godz. 11:55 "Gdynia, Akademia Morska (NŻ)".

Autobus z dworca w Gdyni Głównej wykona przejazd objazdem: ulicą Janka Wiśniewskiego i Estakadą Kwiatkowskiego bez zatrzymania. Analogiczną trasą objazdu skierowany zostanie przejazd autobusu wyjeżdżającego z Karwi w kierunku Gdyni o godzinie 10:20.

   

Ruch na pozostałych trasach i kursach linii 650 powinien tego dnia odbywać się bez większych zakłóceń.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij