Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Sezon wakacyjny lato 2018

Znacznie więcej autobusów na plażę, nad morze. Wakacyjne, sezonowe połączenia funkcjonować będą już od soboty 23 czerwca. Sprawdź szczegółowe rozkłady jazdy. Info(...)

 

Wakacyjne rozkłady jazdy będą obowiązywały już od soboty 23 czerwca 2018 r. (pierwszy dzień letnich wakacji szkolnych). Na trasie między Karwią, Jastrzębią Górą, a Władysławowem - nasze autobusy kursują z częstotliwością nawet co 5-10 minut w ciągu dnia (na plażę najlepiej zabrać się razem z nami, autobusem)!

 

Przyjechałeś nad morze do Gdyni lub Gdańska, a chcesz podróżować dalej do Władysławowa, Jastrzębiej Góry lub Karwi? Wykup bilet na przejazd już dzisiaj w systemie sprzedaży biletów on-line na stronie internetowej e-podróżnik.pl! Szczegóły sprzedaży on-line opisaliśmy m. innymi tutaj (kliknij). Bilety na jeden przejazd do nabycia są zawsze także u kierowcy w autobusie bezpośrednio przed odjazdem.

 

Przypominamy o obowiązujących promocjach dla grup od 10 osób, którym udzielamy rabat -20% na bilety. Przejazd dużych grup celem komfortowego przejazdu - prosimy zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie.

 

Szczegółowe informacje o naszej ofercie dostępne są pod numerem naszej infolinii, tel. 801 11 22 11.

Sprawdź naszą siatkę połączeń - zobacz mapę (kliknij tutaj) i planuj podróże!

 

Prezentujemy poniżej obowiązujące w czasie letnich wakacji rozkłady jazdy autobusów w pasie nadmorskim (kliknij w przebieg trasy, aby zobaczyć godziny odjazdów). 

 

linia 650:

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Reda - Rumia - Gdynia

Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 650, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy na trasie do Pucka i dalej do Gdyni. W opublikowanym powyżej rozkładzie jazdy nieuwzględniono krótkich kursów na odcinku Karwia - Władysławowo - Karwia (na tej trasie w pasie nadmorskim autobusy kursują w ciągu dnia z częstotliwością co 10-15 minut). W godzinach od 9:40 do 14:00 autobusy jadące w kierunku Władysławowa i dalej do Gdyni w związku z zatorami drogowymi - kursują z pominięciem Cetniewa (przystanek "Cetniewo" w tym czasie jest zawieszony) - co zostało uwzględnione w rozkładzie jazdy naszych autobusów. W soboty w okresie letnich wakacji ograniczona zostanie obsługa odcinka trasy od Pucka do Gdyni (autobusy w soboty pojadą z pominięciem Celbowa, Sławutówka, Rekowa Górnego, Redy i Rumi) - ostatni z rana autobus jadący podstawową trasą (przez Redę) - odjedzie o godzinie 9:50 z Pucka w kierunku Gdyni (przed Redę), kolejny dopiero o godzinie 14:55. Taka sytuacja będzie miała miejsce wyłącznie w soboty i również jest uwzględniona w rozkładzie jazdy - ma to na celu usprawnienie przewozów i poprawę punktualności.

 

linia 651:

Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Puck - Sopot - Gdańsk

Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 651, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy. 

 

linia 652:

Jastrzębia Góra - Tupadły - Strzelno - Łebcz - Puck

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego. Uruchamiane są dodatkowe kursy wykonywane również w niedziele i święta. Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 652, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy.

 

linia 653:

Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa - Dębki - Białogóra - Choczewo - Łeba

Połączenie idealne na jednodniową wycieczkę. Kursuje w poniedziałki i czwartki (od 5 lipca do 28 sierpnia).

 

linia 663:

Wejherowo - Lisewo - Krokowa - Karwieńskie Błota - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo

Na czas wakacji zmieniają się godziny odjazdów względem obowiązujących w ciągu roku szkolnego, a trasa autobusów jest wydłużona o odcinek Karwia - Władysławowo.

 

linia 665:

Wejherowo - Tyłowo - Krokowa - Dębki - Białogóra

Najwygodniejsze połączenie do popularnej miejscowości nadmorskiej Dębki (przez siedem dni w tygodniu). Odcinek Dębki - Białogóra obsługiwany wyłącznie w soboty i niedziele. W dni powszednie z Wejherowa do Białogóry dojazd zapewniają autobusy linii 691 i 692 (linia 664 w czasie letnich wakacji na trasie Wejherowo - Tyłowo - Krokowa nie funkcjonuje).

 

linia 666:

Dębki - Krokowa - Karwia - Ostrowo - Jastrzębia Góra - Władysławowo - Jastarnia - Jurata - Hel

Kliknij w przebieg trasy autobusów linii 666, aby sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy. 

  

Ponadto, na trasie linii 691 i 692 wzorem lat ubiegłych wydłuża się trasę wybranych kursów z/do Białogóry (godziny odjazdów z pozostałych przystanków na trasie przejazdu - względem obowiązujących - nie ulegają zmianom):

 

linia 691:

691 - Wejherowo - Bolszewo - Rybno - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

linia 692:

692 - Wejherowo - Bolszewo - Kostkowo - Gniewino - Wierzchucino (- Białogóra)

  

 

 

Przez cały rok kursujemy także na trasie z Wejherowa i Koleczkowa nad jezioro w Bieszkowicach. 

Sprawdź, obowiązujący rozkład jazdy autobusów na trasie linii 675:

675 - Wejherowo - Gniewowo - Zbychowo - Nowy Dwór Wej. - Bieszkowice - Koleczkowo 

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

 

 

 

Nie wiesz jak dojechać?

Karwia Ostrowo Jastrzębia Góra

Rozewie Chłapowo Władysławowo 

Chałupy Jastarnia Jurata Hel 

Dębki Białogóra Swarzewo Puck 

Gdańsk Sopot Gdynia

 

Kliknij w najbardziej popularne nazwy miejscowości wskazane powyżej.

Wyświetlimy wszystkie możliwe trasy dojazdu.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij