Rozkład jazdy
Kierunek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mieroszyno, Ogrodowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:54 u | 7:59 u | 10:19 u | 11:49 u | 13:54 u | 14:49 H | 16:39 u | 17:39 u | 18:39 u | 19:34 u |
20:34 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:39 u | 8:39 u | 10:39 u | 12:39 u | 14:39 u | 16:39 u | 18:39 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-02-01