Rozkład jazdy
Kierunek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Puck, Urząd Gminy [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:37 u | 7:42 u | 10:02 u | 11:32 u | 13:37 u | 14:32 H | 16:22 u | 17:22 u | 18:22 u | 19:17 u |
20:17 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:22 u | 8:22 u | 10:22 u | 12:22 u | 14:22 u | 16:22 u | 18:22 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-02-01