Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Kłanino [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:02 u | 7:17 A | 7:47 As | 8:22 Bs | 9:22 A | 11:22 u | 13:22 u | 14:22 z | 15:22 | 16:22 u |
17:52 u | 20:22 u | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:17 u | 9:22 u | 11:22 u | 13:22 u | 15:22 u | 17:22 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
9:42 u | 12:42 u | 17:12 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Puck, Dworzec. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- B - Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Rozkład ważny
od 2024-01-01