Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud
Przystanek: Chwaszczyno, Oliwska [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:56 | 8:36 H | 9:36 Ws | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:36 | 18:36 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:56 | 8:36 | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:36 | 18:36 | 20:36 |
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- W - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Szemud
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-04-15