Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski Leśna [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
5:21 u | 6:11 u | 7:26 K | 8:26 u | 10:51 Au | 12:16 A | 13:26 Au | 14:16 Au | 15:01 K | 15:56 |
16:51 | 18:31 u | | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:11 u | 8:26 u | 13:26 u | 16:51 u | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:11 u | 8:26 u | 11:56 u | 14:56 u | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia
Rozkład ważny
od 2024-01-01