Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski, Faltom 2 [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
5:24 u | 6:14 u | 7:29 K | 8:29 u | 10:54 Au | 12:19 A | 13:29 Au | 14:19 Au | 15:04 K | 15:59 |
16:54 | 18:34 u | | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:14 u | 8:29 u | 13:29 u | 16:54 u | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:14 u | 8:29 u | 11:59 u | 14:59 u | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia
Rozkład ważny
od 2024-01-01