Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski, Faltom [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
5:25 u | 6:15 u | 7:30 K | 8:30 u | 10:55 Au | 12:20 A | 13:30 Au | 14:20 Au | 15:05 K | 16:00 |
16:55 | 18:35 u | | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:15 u | 8:30 u | 13:30 u | 16:55 u | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:15 u | 8:30 u | 12:00 u | 15:00 u | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia
Rozkład ważny
od 2024-01-01