Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Kniewo [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:55 us | 6:55 G | 9:05 u | 11:05 u | 12:35 u | 13:55 us | 14:40 uH | 14:50 us | 15:40 | 16:40 |
17:40 u | 18:40 Au | 20:35 u | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:10 u | 8:10 Au | 9:55 Au | 12:35 Au | 14:10 Au | 16:10 Au | 18:10 Au | 20:35 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Kurs przez: Gardkowice
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Rybno Pałac, Jackowo, Biebrowo, Słajszewo
Rozkład ważny
od 2024-04-22