650
Rozkład jazdy
Kierunek: Karwia, Wojska Polskiego
Przystanek: Jastrzębia Góra, Lisi Jar
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:48 Au | 7:03 O | 7:48 O | 8:18 s | 8:53 | 9:53 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
14:13 Js | 14:38 | 15:08 s | 15:38 | 16:13 s | 16:38 | 17:28 | 17:58 | 18:53 | 19:43 |
21:08 | 22:38 | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:33 Au | 6:33 Au | 7:48 O | 8:53 | 9:53 | 10:53 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 |
15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 21:08 | 22:38 | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
7:43 Bu | 9:48 d | 11:08 | 13:08 | 14:38 | 16:08 | 17:38 | 19:38 | 21:08 | 22:38 |
- A - Nie kursuje przez: Ostrowo, Ostrowo Plażowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- O - Nie kursuje przez: Ostrowo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- J - Kurs do: Jastrzębia Góra
- B - Nie kursuje przez: Ostrowo. Nie kursuje 1.01., w I. i II. Dzien obu Swiat.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.