657
Rozkład jazdy
Kierunek: Władysławowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Starzyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:32 z | 14:27 z | 15:12 A | 16:02 z | 16:52 z |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Chłapowo Remiza