657
Rozkład jazdy
Kierunek: Kłanino
Przystanek: Gnieżdżewo, Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:35 | 8:25 z | 9:20 |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:35 | 8:25 z | 9:20 |