663
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Dąbrowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): |
---|
6:09 u | 7:24 Te | 8:29 s | 9:29 u | 13:29 u | 14:59 us | 15:59 e | | | |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): |
---|
7:24 Tu | 9:29 u | 13:29 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej. Organizator: Powiat Wejherowski
- T - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Wejherowo Broniewskiego Dw. PKP
- e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej