663
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mała Piaśnica
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): |
---|
6:13 u | 7:28 Te | 8:33 s | 9:33 u | 13:33 u | 15:03 us | 16:03 e | | | |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): |
---|
7:28 Tu | 9:33 u | 13:33 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej. Organizator: Powiat Wejherowski
- T - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Wejherowo Broniewskiego Dw. PKP
- e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej