664
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Dąbrowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza feriami letnimi (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:39 s | 11:29 u | 16:29 z | 17:59 u |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:29 u | 15:29 u |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.