665
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Wejherowo, Ofiar Piaśnicy/Graniczna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich (oprócz 15.08.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:03 D | 11:03 D | 13:18 D | 15:18 D | 17:18 D | 19:33 D |
Odjazdy w soboty w okresie ferii letnich: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:03 | 11:03 | 13:18 | 15:18 | 17:18 D |
Odjazdy w niedziele i 15.08. w okresie ferii letnich: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:03 | 11:03 | 13:18 | 15:18 | 17:18 D |
- D - Kurs do: Dębki