665
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Wejherowo, Ofiar Piaśnicy/Graniczna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich (oprócz 15.08.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 | 21:16 |
Odjazdy w soboty w okresie ferii letnich: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |
Odjazdy w niedziele i 15.08. w okresie ferii letnich: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:46 | 12:46 | 15:01 | 17:01 | 19:01 |