670
Rozkład jazdy
Kierunek: Będargowo
Przystanek: Sopieszyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:47 Du | 7:17 Ls | 8:42 Du | 9:12 s | 10:42 | 12:32 Cu | 13:52 s | 14:42 | 15:37 As | 15:42 |
16:32 | 17:32 Bu | 18:32 | 20:02 | 21:32 Bu | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:12 Bu | 8:02 Bu | 10:32 Bu | 12:32 Bu | 14:42 Bu | 16:32 Bu | 18:32 Bu | 21:32 Bu | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
7:02 Bu | 9:32 Bu | 11:32 Bu | 13:32 Bu | 16:32 Bu | 18:32 Bu | 21:32 Bu | | | |
- D - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Łebieńska Huta
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- C - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Szemud Szkoła, Zęblewo, Będargowo
- A - Kurs do: Szemud
- B - Kurs do: Będargowo przez: Zęblewo