670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Barwik, Wilanowo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:35 Bu | 13:10 Du | 14:45 Cu | 15:50 s | 17:00 As |
- B - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- D - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Nie kursuje przez: Będargowo