670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebieńska Huta, Czyściec
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:45 | 8:40 Bu | 13:15 Du | 14:50 Cu | 15:55 s | 17:05 As |
- B - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- D - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Nie kursuje przez: Będargowo