670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebieńska Huta
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:01 | 5:56 | 6:16 Es | 6:56 | 7:56 Es | 8:51 Au | 9:46 Ds | 11:26 | 13:16 Bu | 14:31 Cs |
15:01 Bu | 16:06 | 17:06 | 19:06 | 20:36 Au | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
5:01 Au | 6:51 Au | 8:51 Au | 11:21 Au | 13:21 Au | 15:21 Au | 17:21 Au | 19:21 Au | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
5:01 Au | 7:51 Au | 10:21 Au | 12:21 Au | 14:21 Au | 17:21 Au | 19:21 Au | | | |
- A - Kurs przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- E - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- D - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Szemud Szkoła