670
Rozkład jazdy
Kierunek: Będargowo
Przystanek: Przetoczyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:51 Du | 7:21 Ls | 8:46 Du | 9:16 s | 10:46 | 12:36 Cu | 13:56 s | 14:46 | 15:41 As | 15:46 |
16:36 | 17:36 Bu | 18:36 | 20:06 | 21:36 Bu | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:16 Bu | 8:06 Bu | 10:36 Bu | 12:36 Bu | 14:46 Bu | 16:36 Bu | 18:36 Bu | 21:36 Bu | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
7:06 Bu | 9:36 Bu | 11:36 Bu | 13:36 Bu | 16:36 Bu | 18:36 Bu | 21:36 Bu | | | |
- D - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Łebieńska Huta
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- C - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Szemud Szkoła, Zęblewo, Będargowo
- A - Kurs do: Szemud
- B - Kurs do: Będargowo przez: Zęblewo