671
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gowino, Pętla
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:13 | 7:58 | 9:53 G | 11:03 H |
- G - Kurs do: Gowino Szkoła, wykonywany we wtorki i czwartki
- H - Kurs do: Gowino Szkoła, wykonywany w poniedziałki, wtorki i środy