675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Bieszkowice, Jednostka Wojskowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:26 u | 6:16 u | 7:31 K | 8:31 u | 10:56 Au | 12:21 A | 13:31 Au | 14:21 Au | 15:06 K | 16:01 |
16:56 | 18:36 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:16 u | 8:31 u | 13:31 u | 16:56 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:16 u | 8:31 u | 12:01 u | 15:01 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia