675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Bieszkowice Cierżnia
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:29 u | 6:19 u | 7:34 K | 8:34 u | 15:09 K | 16:04 | 16:59 | 18:39 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:19 u | 8:34 u | 13:34 u | 16:59 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:19 u | 8:34 u | 12:04 u | 15:04 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta