675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Piekiełko
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 u | 6:20 u | 7:35 K | 8:35 u | 15:10 K | 16:05 | 17:00 | 18:40 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:20 u | 8:35 u | 13:35 u | 17:00 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:20 u | 8:35 u | 12:05 u | 15:05 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta