676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Barłomino, Skrzyżowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:10 Au | 8:40 Au | 11:50 | 12:45 u | 13:35 | 14:35 | 14:55 u | 16:05 G | 17:05 u | 18:45 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:40 Au | 12:45 u | 14:55 u | 17:05 u | 18:45 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:40 Au | 11:10 u | 12:45 u | 14:55 u | 17:05 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Barłomino, Tępcz