694
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Tadzino Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:06 us | 7:06 G | 9:16 u | 11:16 u | 12:46 u | 14:06 us | 14:51 uH | 15:01 us | 15:51 | 16:51 |
17:51 u | 18:56 Au | 20:46 u | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:21 u | 8:26 Au | 10:11 Au | 12:51 Au | 14:26 Au | 16:26 Au | 18:26 Au | 20:46 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Kurs przez: Gardkowice
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Jackowo, Biebrowo, Słajszewo