694
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Bolszewo Zamostna - Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:45 us | 6:45 G | 8:55 u | 10:55 u | 12:25 u | 13:45 us | 14:30 uH | 14:40 us | 15:30 | 16:30 |
17:30 u | 18:30 Au | 20:25 u | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:00 u | 8:00 Au | 9:45 Au | 12:25 Au | 14:00 Au | 16:00 Au | 18:00 Au | 20:25 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Kurs przez: Gardkowice
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Rybno Pałac, Jackowo, Biebrowo, Słajszewo