Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Nowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 672

Od niedzieli 11 marca br. na trasie z Szemuda do Gdańska przez Chwaszczyno - wraz ze zmianą rozkładu jazdy pociągów. Sprawdź szczegóły(...)

 

Zmiana rozkładu jazdy autobusów na trasie linii 672 podyktowana jest dostosowaniem odjazdów autobusów do występujących potrzeb. Zmiana ta zintegrowana została z nowym rozkładem jazdy pociągów, który wchodzi w życie tego samego dnia (możliwości przesiadek na pętli Gdańsk Osowa do jak i z pociągów kursujących po trasie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej tj. do jak i z Gdańska Wrzeszcza i Portu Lotniczego).

 

Zmiany dotyczą odjazdów we wszystkie dni tygodnia.

W niedziele i święta autobusy skończą bieg w Chwaszczynie (nie dojadą do Gdańska).

 

Sprawdź szczegółowy, nowy rozkład jazdy autobusów linii 672 ważny od 12 marca br. (kliknij tutaj).

 

Przypominamy, że na trasie tej linii nie są już ważne i nie będą honorowane bilety metropolitalne emitowane przez MZKZG, jak i bilety okresowe na pociągi PKP SKM w Trójmieście (obowiązuje podstawowa taryfa opłat PKS Gdynia S.A.)

 

Sprawdź, z jakimi pociągami z Gdyni lub Gdańska skomunikowane zostały odjazdy autobusów w kierunku Szemuda (kliknij tutaj)!

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij