680
Rozkład jazdy
Kierunek: Milwino
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
- Luzino, Przychodnia [NŻ]
- Luzino, Młyńska [NŻ]
- Luzino, Grabskiego [NŻ]
- Robakowo Pętla [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Młyn [NŻ]
- Gowino, Wybudowanie [NŻ]
- Gowino, Szkoła [NŻ]
- Gowino, Kościół [NŻ]
- Gowino, Pętkowice Grubby [NŻ]
- Gowino, Zaciszne Zalesie [NŻ]
- Wejherowo, Starostwo Powiatowe [NŻ]
- Wejherowo Dworzec Autobusowy
Kierunek: Dąbrówka Wieś
- Luzino Gimnazjum
- Luzino, Przychodnia [NŻ]
- Luzino, Młyńska [NŻ]
- Luzino, Grabskiego [NŻ]
- Robakowo Pętla [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś
Kierunek: Milwino
- Luzino Gimnazjum
- Luzino, Przychodnia [NŻ]
- Luzino, Młyńska [NŻ]
- Luzino, Grabskiego [NŻ]
- Robakowo Pętla [NŻ]
- Dąbrówka Młyn [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Sychowo, Dmowskiego [NŻ]
- Sychowo Szkoła [NŻ]
- Sychowo [NŻ]
- Sychowo, I [NŻ]
- Barłomino Sampowska [NŻ]
- Milwińska Huta [NŻ]
- Milwino
Kierunek: Robakowo Pętla
- Wejherowo Dworzec Autobusowy
- Wejherowo, Starostwo Powiatowe [NŻ]
- Gowino, Zaciszne Zalesie [NŻ]
- Gowino, Pętkowice Grubby [NŻ]
- Gowino, Kościół [NŻ]
- Gowino, Szkoła [NŻ]
- Gowino, Wybudowanie [NŻ]
- Dąbrówka Młyn [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Robakowo Pętla
Kierunek: Robakowo Pętla
- Wejherowo Tartaczna MZK [NŻ]
- Wejherowo Dworzec Autobusowy
- Wejherowo, Starostwo Powiatowe [NŻ]
- Gowino, Zaciszne Zalesie [NŻ]
- Gowino, Pętkowice Grubby [NŻ]
- Gowino, Kościół [NŻ]
- Gowino, Szkoła [NŻ]
- Gowino, Wybudowanie [NŻ]
- Dąbrówka Młyn [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Robakowo Pętla
Kierunek: Luzino Centrum
- Milwino [NŻ]
- Milwińska Huta [NŻ]
- Barłomino Sampowska [NŻ]
- Sychowo, I [NŻ]
- Sychowo [NŻ]
- Sychowo Szkoła [NŻ]
- Sychowo, Dmowskiego [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Dąbrówka Wieś [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Robakowo Pętla [NŻ]
- Luzino, Grabskiego [NŻ]
- Luzino, Młyńska [NŻ]
- Luzino, Przychodnia [NŻ]
- Luzino Centrum
Kierunek: Luzino Gimnazjum
- Milwino [NŻ]
- Milwińska Huta [NŻ]
- Sychowo, I [NŻ]
- Sychowo [NŻ]
- Sychowo, Dmowskiego [NŻ]
- Dąbrówka, Skrzyżowanie [NŻ]
- Robakowo Pętla [NŻ]
- Luzino, Grabskiego [NŻ]
- Luzino, Młyńska [NŻ]
- Luzino, Przychodnia [NŻ]
- Luzino Centrum [NŻ]
- Luzino, Dworzec Kolejowy [NŻ]
- Luzino Gimnazjum