Rozkład jazdy
Kierunek: Laska
Przystanek: Pogorzelice, Żwirownia [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:38 | 14:30 C | 15:20 D |
- C - Kurs wykonywany w środy i w piątki
- D - Kurs wykonywany w poniedziałki, wtorki i czwartki
Rozkład ważny od 2023-11-20