Rozkład jazdy
Kierunek: Smażyno
Przystanek: Szemud, Migówko [NŻ]
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:37 A | 10:02 B | 13:42 | 14:37 | 15:32 |
- A - Kurs do: Smażyno. Nie kursuje przez: Głazica, Żwirownia, Częstkowo, Szeperia II
- B - Kurs do: Częstkowo, Szkoła. Nie kursuje przez: Głazica, Żwirownia, Częstkowo, Szeperia II
Rozkład ważny od 2022-09-01