Rozkład jazdy
Kierunek: Karwia, Wojska Polskiego
Przystanek: Władysławowo, Droga Chłapowska [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:29 Au | 6:44 O | 7:29 O | 7:59 s | 8:34 | 9:34 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:04 Ws |
13:24 | 13:54 Js | 14:19 | 14:49 s | 15:19 | 15:54 s | 16:19 | 17:09 | 17:39 | 18:34 |
19:24 | 20:49 | 22:19 | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:14 Au | 6:14 Au | 7:29 O | 8:34 | 9:34 | 10:34 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 |
15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 19:24 | 20:49 | 22:19 | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
7:24 Bu | 9:29 d | 10:49 | 12:49 | 14:19 | 15:49 | 17:19 | 19:19 | 20:49 | 22:19 |
- A - Nie kursuje przez: Ostrowo, Ostrowo Plażowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- O - Nie kursuje przez: Ostrowo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- W - Kurs do: Władysławowo Dworzec Autobusowy
- J - Kurs do: Jastrzębia Góra
- B - Nie kursuje przez: Ostrowo. Nie kursuje 1.01., w I. i II. Dzien obu Swiat.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25