Rozkład jazdy
Kierunek: Karwia, Wojska Polskiego
Przystanek: Jastrzębia Góra, Kościół [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:50 Au | 7:05 O | 7:50 O | 8:20 s | 8:55 | 9:55 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
14:15 Js | 14:40 | 15:10 s | 15:40 | 16:15 s | 16:40 | 17:30 | 18:00 | 18:55 | 19:45 |
21:10 | 22:40 | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:35 Au | 6:35 Au | 7:50 O | 8:55 | 9:55 | 10:55 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 |
15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 21:10 | 22:40 | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
7:45 Bu | 9:50 d | 11:10 | 13:10 | 14:40 | 16:10 | 17:40 | 19:40 | 21:10 | 22:40 |
- A - Nie kursuje przez: Ostrowo, Ostrowo Plażowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- O - Nie kursuje przez: Ostrowo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- J - Kurs do: Jastrzębia Góra
- B - Nie kursuje przez: Ostrowo. Nie kursuje 1.01., w I. i II. Dzien obu Swiat.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25