Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Jastrzębia Góra [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:10 | 5:40 | 6:10 | 6:40 s | 7:05 | 7:05 Ps | 7:50 | 8:50 | 9:50 | 10:35 s |
11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:10 | 14:55 | 15:45 | 16:45 | 18:00 | 19:30 P | 20:30 |
22:15 Pu | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:40 | 6:20 | 7:05 | 8:05 | 9:05 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:10 |
14:55 | 15:45 | 16:45 | 18:45 | 20:25 Pu | 21:45 Pu | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:20 d | 8:10 | 9:40 | 11:10 | 12:40 | 14:10 | 15:40 | 17:10 | 18:45 | 20:25 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25