Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Łebcz, Wybudowanie [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:20 u | 6:20 u | 7:20 As | 8:20 A | 10:40 u | 12:10 u | 14:40 u | 15:40 w | 18:00 u | 19:00 u |
20:50 u | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:00 u | 7:25 u | 9:10 u | 11:00 u | 13:00 u | 15:00 u | 17:00 u | 19:00 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Nie kursuje przez: Puck Centrum Handlowe
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
Rozkład ważny
od 2024-02-01