Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mieroszyno, Sosnowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:20 | 8:30 | 12:40 A | 14:50 Bs | 15:40 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01