Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Ostrowo, Plażowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:29 | 8:39 | 12:49 A | 14:59 Bs | 15:49 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01