Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Gnieżdżewo [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:07 | 8:17 | 12:27 A | 14:37 Bs | 15:27 A |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01