Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Łebcz, PGR [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:32 | 9:47 | 13:57 | 15:42 s | 16:57 |
- A - Kurs przez: Parszczyce, Krokowa, Szary Dwór
- B - Kurs do: Karwia, Wojska Polskiego
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład ważny od 2024-01-01