Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Wierzchucino
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
8:11 | 9:26 u | 11:26 B | 13:31 Cu | 15:01 Bs | 15:26 w | 16:01 As | 16:31 B | 17:56 u | 19:26 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
9:26 u | 11:26 u | 13:31 Cu | 15:26 u | 17:26 u | 19:26 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
11:36 u | 15:26 u | 19:26 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Białogóra przez: Brzyno, Prusewo
- C - Kurs do: Białogóra
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Choczewo
Rozkład ważny
od 2024-01-01