Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
5:20 u | 6:10 u | 7:25 K | 8:25 u | 10:50 Au | 12:15 A | 13:25 Au | 14:15 Au | 15:00 K | 15:55 |
16:50 | 18:30 u | | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:10 u | 8:25 u | 13:25 u | 16:50 u | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:10 u | 8:25 u | 11:55 u | 14:55 u | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia
Rozkład ważny
od 2024-01-01